reklama

Sony mění své rozhodnutí s aktualizacemi na Jelly Bean

Sony mění své rozhodnutí s aktualizacemi na Jelly Bean
2012-08-01T09:54:11+02:00
• 1. 8. 2012

Neuběhl ani týden od chvíle, kdy společnost Sony ve svém vyjádření tvrdila, že modely Xperia z roku 2011 nedostanou oficiální aktualizaci na nejnovější verzi Androidu 4.1 Jelly Bean. Dnešním dnem si majitelé těchto zařízení mohou částečně oddechnout, jelikož Sony v tomto směru dává zpátečku a pomalu bere své dřívější tvrzení zpět.

Poté, co produktový manažer z Velké Británie zveřejnil na Facebooku zprávu, že modely Xperia Arc S a Mini Pro nedostanou aktualizaci na nejnovější verzi operačního systému Android, mluvčí společnosti toto tvrzení vyvrátila krátkou zprávou na blogu Sony.

Minulý týden, během zasedání Q&A, poskytl tiskový mluvčí na naší Facebook stránce Sony Mobile GB chybné informace o Androidu 4.1 Jelly Bean pro zařízení Xperia z roku 2011.

Aktivně zkoumáme aktualizaci Androidu OS pro všechna zařízení, mezitím však pokračuje vydávání Ice Cream Sandwich pro smartphony Xperia S a modely z roku 2011, jak bylo plánováno.

Ačkoliv se zdá vyjádření nekonkrétní, tak zároveň nepatrně naznačuje, že společnost Sony ještě není zcela rozhodnuta, jak bude nakládat s Androidem ve verzi 4.1 u všech svých zařízení a bude nadále zvažovat možnost vypuštění aktualizace.

Na blogu také vedení Sony oznámilo aktualizaci na Ice Cream Sandwich pro některé letošní modely a především pro Xperii P. Dočkat bychom se jí měli v několika následujících týdnech.

Zdroj: TheVerge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat