reklama

RIM: 10palcovĂ˝ tablet?

RIM: 10palcovĂ˝ tablet?
2012-08-02T08:15:22+02:00
• 2. 8. 2012

O společnosti RIM se toho moc dobrého v poslední době nenapsalo. Nedávno představila hlavní novinky na BlackBerry World 2012, kterému jsme se aktivně věnovali. Bohužel se této kanadské společnosti moc nedaří a bude potřebovat spásu v podání toho nejlepšího, co jejich zaměstnanci dokáží vytvořit. Zrak je upínán především na nadcházející systém BlackBerry 10, který by se mohl objevit i na zařízeních jiných výrobců. V současnosti má tato firma pouze jeden tablet, kterému se také nedaří, ačkoliv se jednalo o velmi povedený kousek. Nyní se ukazuje, že chystá další a větší tablet.

Současný tablet PlayBook má rozměr sedm palců a možná se objeví jeho větší sourozenec, který dosáhne na deset palců. Jeho poměr stran bude na současný trend celkem atypický. Můžeme očekávat displej s poměrem stran 3:2. Na uniklých fotografiích byl objeven slot na SIM kartu a to může nasvědčovat tomu, že by mohl být vybaven LTE modulem pro lepší mobilitu. Procesor by mohl být od Texas Instruments a kapacita baterie je v současnosti 26.82 Wh.

blackberry_playbook_10_leak_2-580x390DSC03884blackberry_playbook_10_leak_4DSC03878_large_verge_medium_landscape

Už se na něj těšíte? Možná marně. Podle nedávno uniklé roadmapy by se měl představit na trhu až v Q3 2013. Musíme se ale zeptat, jestli už nebude pozdě a jestli RIM bude vůbec v tuto dobu existovat.

image

Zdroj: slashgear.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim