reklama

Archos oznámil první 7“ herní tablet s Androidem!

Archos oznámil první 7“ herní tablet s Androidem!
2012-08-31T07:19:30+01:00
• 31. 8. 2012

Inovátor v oblasti spotřební elektroniky, firma Archos, oznámila své první herní zařízení pro trh s tablety. Podle jejich slov tablet kombinuje herní ovládací prvky s operačním systémem Android, a to vše v jednom zařízení. Uživatelé tak budou mít přístup nejen ke všem hrám v Google Play, ale dostanou se i k oblíbeným aplikacím, emailové poště či internetu.


Zařízení bude vybaveno 7palcovým kapacitním displejem, fyzickými ovládacími tlačítky, analogovými páčkami a poběží na dvoujádrovém procesoru o frekvenci 1,5 GHz v kombinaci s dvoujádrovým GPU Mali 400mp.

Navíc GamePad obsahuje funkci zjištění kontroly kompatibility s pokročilými hrami pro automatické rozpoznání her. Díky zmiňované funkci se můžou momentálně hráči těšit na více než tisíc her z Google Play, a to včetně titulů, které původně nebylo doposud možné fyzicky ovládat.

Herni Crohas, zakladatel a generální ředitel firmy Archos prozradil, že nápad s postavením tohoto gamepadu vznikl v době, kdy byl poprvé představen Android 4.0 Ice Cream Sandwich, který měl v sobě zahrnutou podporu herních ovladačů.

Do prodeje se má tento zajímavý produkt dostat koncem října tohoto roku v cenovém rozpětí od 150 až do 190 dolarů (od 2 987 do 3 784 Kč). Myslíte si, že může Archos se svým GamePadem konkurovat zaběhnutým produktům, jako je PS Vita nebo Nintendo DS? Uvažovali byste někdy nad koupí?

Zdroj: Androidguys.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim