ZTE má jako první žolíka s Jelly Bean!

ZTE má jako první žolíka s Jelly Bean! 2012-7-24

Pokud jste čekali, že první zařízení s nejnovější verzi Androidu 4.1 Jelly Bean bude například od Samsungu, HTC, LG, Sony nebo Huawei, tak jste úplně vedle. Společnost ZTE, která nemá nic společného s firmou Google a jejím Nexusem, představí v nejbližší době aktualizaci pro model N880E, který tak bude jako jeden z mála patřit do party zařízení, jejichž operačním systémem bude Android Jelly Bean.


Čínské ZTE se chlubí, že zařízení nabídne působivý výkon díky dobrým vztahům s Googlem, což je jednoznačně pozoruhodná událost. Ale co tedy ve skutečnosti nabízí model N880E mezi hlavními specifikacemi?

Jeho prodej byl zahájen v květnu a nabízel Android ve verzi 2.3 Gingerbread. Zařízení o rozměrech 119 mm x 61 mm x 10,4 mm a hmotnosti 130 gramů je dále vybaveno pouze jednojádrovým procesorem Qualcomm taktovaným na 1 GHz, 512 MB RAM, 4palcovým WVGA displejem, 3,2MPx fotoaparátem, 4 GB rozšiřitelné paměťi a 1650mAh baterií.

Zdroj: GSMArena.com

KategorieAndroidČlánky
Antonín Horňáček

Druhá ruka šéfredaktora a milovník mobilních technologií všeho druhu. Zajišťuje tvorbu obsahu a dodávku nových zařízení do redakce. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale fandí Windows Phone, obdivuje BlackBerry a nezanevřel nad Androidem. Nyní spokojeně užívá Lenovo VibeShot.