reklama

iPhone 5: asijští prodejci opět o krok napřed

iPhone 5: asijští prodejci opět o krok napřed
2012-07-04T11:51:00+00:00
• 4. 7. 2012
9

Praktiky některých asijských prodejců už snad nikoho nepřekvapí. Využijí jakoukoliv příležitost vyrobit cokoliv ve tvaru nakousnutého jablka nebo umístit některý z Apple produktů na obal, aby si tím zvýšili zisky. Dnes vás přesvědčím, že se ani nemusí jednat o elektroniku…

Jak jeden americký server upozornil, již v minulosti se setkali s ananasovým koláčem, který měl na svém obalu vyobrazený iPhone 4.

Nedávno tento server narazil na zmrzlinovou novinku v podobě nakouslého jablka s příchutí manga nebo hrušky za 1 čínský jüan (3,20 Kč). Na jeho obalu byl dokonce vyobrazený připravovaný iPhone 5.

Jak můžete sledovat na přiložených fotografiích, tak s příchodem nové iPhone 5 zmrzliny, bylo zaplaveno plakáty a billboardy celé město.

Zdroj: Micgadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

*Shitsung

:-) no konečně něco pozitivního …víc takových zpráv :-)

Pino je náš europoslanec.. a Euro padá a padá Nebo má krámy

takze novy iFong dostane Ice Cream Sandwich? :D

Pino…: copak ses to za cloveka, ze musis cist jen vazny a hodnotny clanky, a neumis ze pousmat nad vtipnou patecni vsuvkou? Je patek sakra, tak v klidu, dej si voraz, kaficko, nikam nespechej, a usmej se na ten svet

Opravdu hodnotný a přínosný článek. Asi jako článek z Blesku.

Pristi mesic v nabidce Copysungu :D

Tak iFong mě dostal nejvíc xD

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit