reklama

Apple představí nový iPad a iPhone v září!

Apple představí nový iPad a iPhone v září!
2012-07-31T15:04:06+01:00
• 31. 7. 2012

Zahraniční server iMore zjistil, že Apple plánuje na středu 12. září premiéru nových zařízení na každoroční konferenci v Kalifornii. Následně se mají všechna zařízení dostat do prodeje za 9 dní, což odpovídá pátku 21. září. A jak server tvrdí, tak tyto informace mají být od zdroje, který se jim osvědčil již v minulosti. O jaká zařízení tedy půjde?

Údajný zdroj hovoří o představení těchto zařízení:

  • iPad Mini
  • iPhone 5
  • iPod Nano
  • iPod Touch

Pokud nahlédneme do minulosti, tak poslední model 4S byl představen v úterý 4. října, jeho prodej startoval o 10 dní později, časový rozdíl mezi 4 a 4S byl 16 měsíců a jeho nástupce přijde po 11 měsících. Dále například The New iPad oznámil Apple ve středu 7. března a do prodeje šel za 9 dní.

Z pohledu specifikací má iPad Mini dostat především 7palcový displej. To iPhone bude zřejmě disponovat 4palcovým displejem s poměrem stran 16:9, menším dokovacím konektorem, větší baterií a podporovat nano-SIM karty.

Shodný datum zahájení prodeje přinesl také minulý týden server App4Phone.fr, a to s citací na čínské výrobní zdroje. Nakonec bude zajisté velkým překvapením, s čím vlastně Apple přinejmenším za 6 týdnů předstoupí. Doufejme, že tyto kuloární zprávy nebudou daleko od reality. Jak to vidíte vy?

Zdroj: iMore.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim