reklama

Události (Events) v Google+ Android

Události (Events) v Google+ [Android]
2012-05-31T16:24:41+02:00
• 31. 5. 2012

Včera Google spustil novinku v podobě služby Místa (Local), která jsou nyní integrována do jeho sociální sítě Google+. Říkali jsme, že prázdné pole v nabídce nového Google+ pro Android bude sloužit nejspíše právě Místům. Ty už však v nabídce jsou a prázdné pole zůstalo. Přibudou Události.

Přemysl Vaculík dnes upozornil na novinku v Kalendáři od Googlu. Má se jednat o novou službu Události (Events). Díky ní budete moci snadno plánovat různé akce a schůzky s přáteli prostřednictvím sítě Google+. Podobnou funkcionalitu známe ze sociální sítě Facebook.

Novinka ještě nebyla oficiálně ohlášena, ale jejím budoucím nástupem se zabýval již server The Verge, když objevil ve zdrojových kódech mobilní aplikace Google+ skryté položky menu s názvy Local a Events.

Vzhledem ke včerejšímu představení služby Místa (Local) očekáváme spuštění událostí během dneška nebo zítřka (ale můžeme se plést). Každopádně je zde jasné směřování celé společnosti, která všechny své služby spojuje se sítí Google+.

Sami jsme na propojení Kalendáře a Google+ velice zvědaví. Rozhodně bude zajímavé to, jak si Google po fiasku s aktualizací vzhledu Google+ poradí s návrhem uživatelského rozhraní.


Už plánujete, co si naplánujete?

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim