reklama

V Ostravě byla otevřená futuristická prodejna Vodafonu

V Ostravě byla otevřená futuristická prodejna Vodafonu
2012-04-07T08:51:05+02:00
• 7. 4. 2012
16

Dnes byla v nově otevřeném obchodním centru Fórum na Nové Karolině slavnostně otevřena další ostravská pobočka Vodafonu. Není jako jiné fádní prodejny, kterých je po celé naší republice spousta, už na první pohled to dojde prakticky každému. Ano, Vodafone, nikoliv Apple, jak se ještě před pár týdny spekulovalo.

20120406_153120

20120406_155600

Celý stánek má doposud nevídaný futuristický vzhled, který je v naší republice raritou. Další nevídanou věcí v nové pobočce Vodafonu je fakt, že většina techniky, kterou máte možnost na stánku spatřit, je plně funkční a jen málokdy se jedná o maketu. Specialistka přímé komunikace Vodafonu Šárka Doležalová na otázku, jestli plánují tento trend přenést i na jiné prodejny, odpovídá slovy ,,dle možností”.

20120406_153503

K moderní prodejně je také zapotřebí moderní přístup k zákazníkům. Vodafone pro tento stánek speciálně vyškolil zaměstnance, kteří mají do České republiky přinést zákaznickou podporu známou ze západních zemí. Například bude každý zákazník hned při příchodu dotázán hosteskou, jaký má problém a dle druhu problému jí bude nasměrován ke správné přepážce. Celá pobočka je doslova svatostánek té nejmodernější mobilní techniky.

20120406_153303 20120406_15485520120406_153136

Najdete zde nepřeberné množství tabletů a smartphonů všemožných značek. Uprostřed prodejny můžeme najít dvě širokoúhlé plazmové televize, na kterých jsou představovány produkty Samsungu (AllShare) a Applu (Apple TV). Vše si samozřejmě můžete vyzkoušet. Pokud si s těmito hračkami příliš nerozumíte, vše vám může demonstrovat obsluha, která vám také produkt patřičně představí. Toto je také hlavní cíl Vodafonu – nalákat lidi do prodejny, kde si můžou vše vyzkoušet a nejlépe také ihned zakoupit.

Osobně proti tomuhle typu reklamy nic nemám a rozhodně ho snáším lépe, než reklamní letáky ve schránce. Dnes jste se také mohli k příležitosti oficiálního otevření zúčastnit soutěže o iPhone 4S a Vodafone Tab 10. Mimo to jste mohli shlédnout pár kouzel s tablety a smartphony v podaní známého českého iluzionisty Pavla Kožíška.

20120406_155031Jeden ze stánků určený pro soutěž o iPhone 4S a Vodafone Tab 1020120406_153032

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

7.: zeyerka se bude rusit, to jo.. ale tento shop je se svym zamerenim „jiz“ sesty nebo sedmy.. myslim, ze jak jsem delal pod vodafonem, tak jich bylo prave 6.

no hlavne ze opravdove velikonoce u vf zadne nebyly. vfn go to tm+o2

Ako tie fotky by sa dali ešte ospravedlniť, ale to iTV ma úplne odstavilo … viem, že toto je len amatérsky blog, ale kde autor prišiel k pojmu iTV skutočne netuším …

pekne ale sou tam ve chyby v clanku. zaprve preklap „vše vám může DEMONTROVAT obsluha“ a zadruhe Apple zadne iTV nema, a ted teda nevim jestli mej autor na mysli Apple TV a nebo AirPlay…

iTV? Ste si istý?

A pry ze operatori nemaji prachy, porad breci a breci.

To je sice hezké, ale všecho do posledního „hřebíčku“ zaplatí jen a pouze zákazníci.

Prodejna byla slavnostně a v plném provozu otevřena právě 7.4. a proto se také konaly promo akce. Fotky byly foceny Samsungem Galaxy W.

Foceno iPhonem 4s… :-)

shadowmare

10. 4. 2012, 11:24

Nechápu jak jste přišli na to, že pobočka byla otevřena až „dnes“ 7.4. Zvláštní, že jsem tam byl pár dní po otevření Karoliny. Tedy na konci března. Pobočka je směrována spíše na data. Personál přívětivý i na pouhé dotazy. Svým stylem je možná jediná, svým zaměřením je v republice třetí. Naproti tomu vodafone pobočka na Zeyerové se bude rušit.

.neo: Však tě nikdo nenutí chodit si pro Čili na Karolínu :-D A nebo si ho můžeš nechat posílat poštou až domů ;-)

si delate srandu, ne??!! toto je datovy shop od Vodafone, ktery je v karoline uz ode dne jejiho otevreni, coz je zhurba 2-3 tydny! :D odkaz na clanek, kde si MM mysli, ze to mel byt Apple shop :D boze, kdysi to bylo fajn, ted se tu pisou same bullsh*ty :/

MM a jeji podblogy jsou strasne aktualni.. o kvalite fotek ani nemluve :D

kdyby radsi zlevnili a neutraceli za kraviny!

Kdyby raději místo „******!“ udělaly pořádné pokrytí a něco s cenou!!

billionaire

10. 4. 2012, 10:18

To Neo: my si doma zadek utirame toaletnim papirem, neskrabe te ten, co je pouzity na vyrobu toho platku? Mimochodem, fakt pekne fotky, to je Nokia 6610i, kterou jste to fotili????

Ježišmarja, to mě budou otravovat i když si půjdu jen štípnou ČILI CHILI.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim