reklama

Samsung Galaxy S 3–mýtus se stává legendou

Samsung Galaxy S 3–mýtus se stává legendou
2012-04-05T07:10:54+02:00
• 5. 4. 2012
1

Už je to nějaký pátek od největších veletrhů tohoto roku. Tím myslíme CES v Las Vegas a hlavně Mobile World Congress v Barceloně. V současnosti se vedou boje v netradičním uspořádání. Byli jsme zvyklí, že největší výrobci se dohadovali o to, kdo má nejlepší smartphone, ale doba se mění. Dříve low-endový výrobce Huawei útočí s mobily vyšší kvality třeba na smartphony od HTC. Velkou neznámou je vlajková loď od Samsungu. Kde je vlastně mýtický smartphone Samsung Galaxy S III?

Doposud jsme mohli na internetu vidět poměrně velkou plejádu údajných fotografií a renderů této vlajkové lodě. Specifikace mluví o nadupané mašině, která strčí všechny konkurenční mobily do kapsy. Bohužel ani tyto specifikace nejsou nijak přesné a dost často se mění. Sami se podívejte, co všechno je považováno za údajný Samsung Galaxy S III.

gsmarena_001 (1)samsung-gti9300-650x541galaxy-s-iii-bgr_thumb1

Zajisté najdete další podoby a ztvárnění tohoto mobilu. Samsung nedávno ohlásil, že všechny údajné podoby SGS 3 na internetu, jsou falešné a nemáme jim věřit. Ale jak už je zvykem, máme tu další novou podobu. O její pravosti si rozhodněte sami.

59501c4293e7fdedbf73ce411e04fade-550x343

Tato vlajková loď Samsungu se začíná stávat přímo mýtem a zřejmě se jedná o “geniální” obchodní tah. Jak vyburcovat zákazníky? Nechte je čekat. Jakoby se SGS 3 začal svou pověstí blížit svému úhlavnímu konkurentovi.

Podle nejnovějších zvěstí bude odhalen 22. května v Londýně. Celé zdržení a oddalování trochu nasvědčuje tomu, že Samsung chce spojit představení smartphonu s největší sportovní událostí tohoto roku. Stále častěji se objevuje informace, že bude vybaven displejem s úhlopříčkou 4.65 palce a technologií Super AMOLED Plus s rozlišením 720p. Některé informace hovoří o tom, že v současnosti prochází testováním u operátorů, ale je zvláštní, že neunikla ani jedna fotografie. Dokonce se spekuluje o 10 miliónech předobjednaných kusech.

Mnozí si zřejmě příští vlajkovou loď Samsungu vysnili až moc dobře a mohou být zklamáni tím, co bude představeno. Některé údajné specifikace SGS III jsou dosti nepravděpodobné, ale jediné, co nám zbývá, je čekání.

Zdroj: androidspin.com, unwiredview.com, phandroid.com, pocket-lint.com


Už také šilháte po této žhavé novince nebo vás to nechává chladnými?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

at už to je tady…nemužu se ho dočkat..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim