reklama

Motorola Webtop 3–konkurent pro Ubuntu a Android 5.0? video

Motorola Webtop 3–konkurent pro Ubuntu a Android 5.0? [video]
2012-04-04T11:30:56+02:00
• 4. 4. 2012

Pokud nejste zastánci standardních mobilů a tabletů, tak si v dnešní době můžete opravdu vybrat ze slušné nabídky netypických zařízení. Příkladem mohou být tablety série Transformer nebo Padfone od společnosti Asus. Pokud dáváte přednost jednodušší konstrukci a použití, tak tu je společnost Motorola se svým mobilním telefonem Atrix a dockovací stanicí Lapdock.

image

U této novinky jste mohli používat vylepšený systém, pokud jste mobil připojili k dané dokovací stanici. Srdcem celého kompletu byl stále smartphone, ale na displeji stanice jste nalezli jiné prostředí. Zejména webový prohlížeč byl netypický. Mohli jste brouzdat po internet skrze Firefox. Nyní se zdá, že Motorola pokračuje ve vývoji a spíše od tohoto prostředí ustupuje. Na Youtube se objevilo video, kde je zobrazen mobilní telefon Droid Razr se systémem, který se více blíží k čisté podobě Androidu 4.0. Tento systém se jmenuje Webtop 3.0 a nachází se ve verzi beta.

Motorola zřejmě testuje jiný přístup ke svému řešení. Jakoby se ukazovalo, že se připravuje na ještě nepředstavený systém Android 5.0 Jelly Bean. Ten by měl být uzpůsobený právě pro takovéto využití. Velkým současným a funkčním konkurentem je Ubuntu pro Android a z toho můžeme usoudit, že se chystá boj mezi jednotlivými platformami.


Co byste raději viděli na svém zařízení? Android 5.0 Jelly Bean, Webtop 3 od Motoroly nebo Ubuntu pro Android?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim