reklama

Úspěch telefonů Sony Ericsson

Úspěch telefonů Sony Ericsson
2012-02-15T07:04:54+01:00
• 15. 2. 2012

Dnes se na stránkách Sony Ericssonu objevila nepřekvapující zpráva o udělení čtyř cen za design v oblasti telekomunikací. Ceny se udělovaly v Hannoveru na prestižní akci zvané iF Design Awards 2012, kde prezentují světové firmy své produkty, které následně hodnotí porota. Vůbec nejlépe se umístila Xperia Active, což je zařízení s Androidem určené do extrémních podmínek. Za skvělý design, výběr materiálu, odolnost a funkce získal zlaté ocenění.

„Srdečně blahopřejeme Sony Ericssonu za první iF Gold Award. Xperia Active je funkční smartphone s velmi elegantním designem. Zejména pro sportovní uživatele je volbou číslo jedna, díky odolnosti vůči prachu a vodě, což z něj dělá zvláštní produkt“ říká Ralph Wiegmann, generální ředitel společnosti iF International Forum Design GmbH

Další ocenění získaly modely Xperia Ray a Mini Pro za podařený vzhled a použité materiály. Krom rodiny Xperie se také umístil hudební telefon Mix Walkman. Tímto skončila slavná éra komunikátorů Sony Ericsson, protože z dokumentů vyplývá, že do konce února bude Sony Ericsson patřit pod společnost Sony.

Zdroj: sonyericsson.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim