Úspěch telefonů Sony Ericsson

Úspěch telefonů Sony Ericsson 2012-2-15

Dnes se na stránkách Sony Ericssonu objevila nepřekvapující zpráva o udělení čtyř cen za design v oblasti telekomunikací. Ceny se udělovaly v Hannoveru na prestižní akci zvané iF Design Awards 2012, kde prezentují světové firmy své produkty, které následně hodnotí porota. Vůbec nejlépe se umístila Xperia Active, což je zařízení s Androidem určené do extrémních podmínek. Za skvělý design, výběr materiálu, odolnost a funkce získal zlaté ocenění.

„Srdečně blahopřejeme Sony Ericssonu za první iF Gold Award. Xperia Active je funkční smartphone s velmi elegantním designem. Zejména pro sportovní uživatele je volbou číslo jedna, díky odolnosti vůči prachu a vodě, což z něj dělá zvláštní produkt“ říká Ralph Wiegmann, generální ředitel společnosti iF International Forum Design GmbH

Další ocenění získaly modely Xperia Ray a Mini Pro za podařený vzhled a použité materiály. Krom rodiny Xperie se také umístil hudební telefon Mix Walkman. Tímto skončila slavná éra komunikátorů Sony Ericsson, protože z dokumentů vyplývá, že do konce února bude Sony Ericsson patřit pod společnost Sony.

Zdroj: sonyericsson.com

KategorieČlánky
Lukáš Vaculík

Technologie mění svět a mění lidi. Zajímám se o dopad technologií na společnost. Zabývám se smartphony, tablety, počítači a podobně. Kromě toho jezdím ve volném čase na kole, občas hraji hry, fotím a píšu články. Pracuji jako technický inženýr pro finskou IT společnost.