reklama

Nová verze Google Dokumentů funguje i offline

Nová verze Google Dokumentů funguje i offline
2012-02-01T20:43:31+01:00
• 1. 2. 2012

Před několika minutami Google uvolnil aktualizaci pro svoji službu pro sdílení dokumentů. Tato nová verze dokáže číst dokumenty i offline, vše funguje velice podobně jako u služby Google music.

Google docsGoogle docs

I zde si můžete u každého dokumentu navolit, zda má být dostupný i offline. Pokud tak u nějakého dokumentu učiníte, stáhne se do paměti smartphonu určený dokument a nadále ho bude možné prohlížet i bez datového připojení. Dále můžete na dokumentu pracovat a vše se opět sesynchronizuje při dostupném datovém připojení. Tato funkce je velice praktická a mohla by přilákat více uživatelů, kteří preferují operační systém Android.

google_docs_android_update_2google_docs_android_update_1

Právě pro ten totiž zatím existuje jediná nativní aplikace přímo od Googlu. Tuto novou možnost ocení hlavně uživatelé, kteří nevlastní žádný datový balíček a na internet se připojují pouze skrze wifi hot-spoty.  Dále se aplikace dočkala opravy malých bugů. Aplikaci si můžete aktualizovat skrze Android market, je dostupná jak pro smartphony, tak pro tablety. Není třeba s aktualizací otálet.

https://market.android.com/details?id=com.google.android.apps.docs&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb29nbGUuYW5kcm9pZC5hcHBzLmRvY3MiXQ..

Stahovat můžete skrze tento QR kód

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim