reklama

HTC nezapomnělo na Windows Phone

HTC nezapomnělo na Windows Phone
2012-02-27T08:05:47+01:00
• 27. 2. 2012
1

Mobilní svět žije veletrhem Mobile World Congress 2012 v Barceloně a my se vám snažíme přinášet ty nejžhavější novinky, které najdete v naší nové rubrice MWC 2012 nebo také na stránce +Dotekománie.cz na Google Plus. V neděli večer HTC představilo novou modelovou řadu HTC One, o které si můžete přečíst v našem kompletním souhrnu. Ačkoliv se zdá, že nyní se výhradně tato společnost zaměřila na smartphony s Androidem, tak to není zcela pravda.

htc-titan-2

Nyní má přednost představení nejnovějších androidích kousků, ale na Windows Phone nezapomněli. Jen si budeme muset počkat. Redaktoři webů Pocket-lint a MobileBurn hovořili s Kouji Kodera (CPO HTC), který  jim sdělil, že HTC momentálně pracuje na nové modelové řadě pro Windows Phone. Ta by měla být představena společně s nejnovější verzí tohoto systému a to konkrétně s Windows Phone Apollo.

windows-phone-8-apollo

Takto by se mělo stát na konci tohoto roku. Zatím se ani neví, jestli nová řada pro Apollo bude pokračovat v modelové řadě HTC One nebo půjde úplně o něco nového. Prozatím se HTC soustředí na Android a na konci roku slibuje opravdové novinky s Windows Phone. Nyní už i s podporou sítí LTE a asi také s NFC.

Zdroj: theverge.com


Dočkáme se i low-end smartphonu od HTC s WP?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Cfontaine

28. 2. 2012, 22:32

Každé htc je od htc hd2 low-end

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim