reklama

Bílá Lumia 800 je na světě foto

Bílá Lumia 800 je na světě [foto]
2012-02-06T13:41:42+01:00
• 6. 2. 2012

Poté, co se na světlo světa dostala bílá Nokia N9, bylo pravděpodobné, že jí bude následovat i novější model s WP7 – Lumia 800. To se nyní potvrdilo, a tak se na první reálné fotografie právě představené sněhově bílé krásky můžeme podívat.

K současným třem barvám se přidává čtvrtá barevná varianta telefonu Nokia Lumia 800. Kromě barvy se nic nezměnilo. Hardwarové parametry i design jinak zůstává nedotčený. Jediným rozdílem je, že se nebude jednat o matný povrch jako u ostatních barev, ale tentokrát bude povrch telefonu lesklý.

Dobrou zprávou je, že bude dostupná již velmi brzy. První dávku bílých „osmistovek“ si budou moci zakoupit lidé v Británii, Polsku, Itálii, Německu, Švýcarsku a Rusku již na konci února. Ostatní trhy, kde je již Lumia 800 dostupná, se bílé varianty dočkají o měsíc později – v březnu.

Zdroje: Nokia, Verge

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim