reklama

Galaxy Nexus Plus? výkonnější verze

Galaxy Nexus Plus? výkonnější verze
2012-01-31T10:19:41+01:00
• 31. 1. 2012

Smartphony Nexus jsou považovány za referenční mobily pro systém Android a třetího Nexuse vyrábí opět společnost Samsung, možná naposledy. Na internetu se objevily výsledky z benchmark testu mobilu Samsung Galaxy Nexus, ale nejedná se o ten samý model, co se běžně prodává. Spekuluje se o tom, že se jedná o modernější verzi a proto dostává komunitní název Galaxy Nexus Plus.

galaxy-nexus-top1

Na webových stránkách NenaMark se objevil výsledek tohoto rychlejšího Nexuse. Základním rozdílem mezi původním Nexusem a vylepšenou verzí je jen v hardwaru. Původní obsahuje grafický čip PowerVR SGX 540 GPU, ten je součástí TI OMAP 4460. Nexus Plus obsahuje PowerVR SGX 544 GPU, ten byl zatím nalezen jako součást procesoru TI OMAP 4470. Tato malá změna má za výsledek lepší skóre v testech, jak můžete vidět na obrázku níže.

Nena Innovation AB - NenaMark results-070659

Je celkem nejisté, jestli Galaxy Nexus Plus nahradí původní verzi. Je docela možné, že se jedná o edici pro nějakého operátora, ale zde jsou určité pochybnosti. Většinou se pouze mění velmi málo vlastností pro operátory, ale aby se měnil kompletně HW? Nechme se překvapit, jak to dopadne s Galaxy Nexus Plus.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim