reklama

HTC Sense pro ICS na prvních snímcích

HTC Sense pro ICS na prvních snímcích
2011-12-21T20:39:42+02:00
• 21. 12. 2011
3

HTC již před časem oznámilo, pro jaké modely bude dostupná aktualizace na novou verzi operačního systému Android 4.0 ICS. Všichni jsme počítali s tím, že HTC opět připraví novou verzi nástavby Sense. Na internet unikly první fotografie, a tak se na podobu nového Sense můžeme podívat již dnes.

Díky lidem z týmu XDA se můžeme podívat, jak nová ROM bude vypadat. Většina prvků je převzata z minulé verze Sense a HTC tak jen přidalo funkce, které nově přináší poslední verze Androidu. Můžeme si všimnout jiné podoby spodní statické lišty a nových složek. Inovované Sense přináší i několik dalších drobných změn a vylepšení.

Ze screenshotů můžeme vyčíst, že nová verze prostředí zřejmě ponese označení 3.5 a ne 4, jak se původně předpokládalo.

Majitelé telefonů HTC, pro které je aktualizace připravována (Evo 3D, Sensation (XE, XL) a další), se podle plánů společnosti nového systému (včetně prostředí Sense) dočkají v první části roku 2012.

Zdroje: XDA, gsmarena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

a to se mi zdálo, že sense 3.5 tu už delší dobu je (a já jej v Revolution HD romce pro sensation verze 4.1.9 mám už delší dobu… :/ )

vyzera to dobre v predajni alebo ako niečo nove. Ale používať to každý den tak ten diplej radšej ani nebudem zapínať

Sense má některé features, které se mi líbí, ale ten jejich design je otřesný. Snaží se mít všechno moc barevné.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim