reklama

HTC Sense pro ICS na prvních snímcích

HTC Sense pro ICS na prvních snímcích
2011-12-21T20:39:42+01:00
• 21. 12. 2011
3

HTC již před časem oznámilo, pro jaké modely bude dostupná aktualizace na novou verzi operačního systému Android 4.0 ICS. Všichni jsme počítali s tím, že HTC opět připraví novou verzi nástavby Sense. Na internet unikly první fotografie, a tak se na podobu nového Sense můžeme podívat již dnes.

Díky lidem z týmu XDA se můžeme podívat, jak nová ROM bude vypadat. Většina prvků je převzata z minulé verze Sense a HTC tak jen přidalo funkce, které nově přináší poslední verze Androidu. Můžeme si všimnout jiné podoby spodní statické lišty a nových složek. Inovované Sense přináší i několik dalších drobných změn a vylepšení.

Ze screenshotů můžeme vyčíst, že nová verze prostředí zřejmě ponese označení 3.5 a ne 4, jak se původně předpokládalo.

Majitelé telefonů HTC, pro které je aktualizace připravována (Evo 3D, Sensation (XE, XL) a další), se podle plánů společnosti nového systému (včetně prostředí Sense) dočkají v první části roku 2012.

Zdroje: XDA, gsmarena

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

a to se mi zdálo, že sense 3.5 tu už delší dobu je (a já jej v Revolution HD romce pro sensation verze 4.1.9 mám už delší dobu… :/ )

vyzera to dobre v predajni alebo ako niečo nove. Ale používať to každý den tak ten diplej radšej ani nebudem zapínať

Mistrskeeve

21. 12. 2011, 22:11

Sense má některé features, které se mi líbí, ale ten jejich design je otřesný. Snaží se mít všechno moc barevné.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim