reklama

Aktualizace Skype: Sdílení souborů a další novinky

Aktualizace Skype: Sdílení souborů a další novinky
2011-12-13T22:02:55+01:00
• 13. 12. 2011

Od dnešního dne je k dispozici v Android Marketu nová aktualizace oficiální aplikace Skype. Tentokrát se nese ve znamení sdílení mnoha typů souborů, drobných grafických změn, rozšíření podpory pro Tegra 2 zařízení a navýšení počtu podporovaných zařízení.

Aktuální verze aplikace 2.6 přináší možnost sdílení souborů mezi uživateli. Nyní můžete posílat obrázky, videa, ale i další soubory z vašeho telefonu. Všimnout si můžeme i inovované grafiky, kterou můžeme zpozorovat už na úvodní stránce aplikace. Vítanou novinkou je i nová položka nastavení, která umožňuje automatické přihlášení při spuštění aplikace.

Jak již bylo řečeno, aktualizace se konkrétně dotkla i majitelů zařízení, která jsou poháněna platformou Tegra 2. Nová verze Skypu jim totiž přináší vylepšenou kvalitu videa.

Také seznam podporovaných zařízení se nám trochu rozrostl. Přibyly především nejnovější modely Motoroly, a to Droid Razr a Droid 4.

Aktuální verzi aplikace můžete stahovat zde.

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim