reklama

Video: HTC Bliss a Sense 3.5, kolo druhé

Video: HTC Bliss a Sense 3.5, kolo druhé
2011-08-30T00:01:57+02:00
• 30. 8. 2011

Před několika dny jsme Vás na Dotekománii informovali o chystaném telefonu HTC Bliss a upraveném prostředí Sense verze 3.5, které mělo být optimalizováno pro méně výkonné telefony. Informace o nových modelech HTC nyní rostou jako houby po dešti a tak se nám HTC Bliss s prostředím Sense 3.5 představuje znovu – tentokrát na živém videu.

image11

HTC Bliss má být nový smartphone určený především pro něžné pohlaví. Měl by být vybaven procesorem Qualcomm MSM7×30 s taktem 800 MHz nebo 1GHz.  Grafiku telefonu pak bude zajišťovat Adreno 205. Nebude chybět ani přední kamera pro video hovory a 3.5 mm jack pro sluchátka.

HTC Sense 3.5, prostředí určené pro tento telefon, by mělo být postaveno na verzi 3.0, kterou známe z modelů HTC Sensation nebo EVO 3D. Zachována je například podoba uzamknuté obrazovky a další prvky, ale celé prostředí by mělo být navrženo tak, aby jej výkonově bez problému zvládali i slabší modely smartphonů. Uniklé rendery prostředí si můžete prohlédnout v tomto článku.

image14

Nyní se tedy objevil plně funkční HTC Bliss na novém videu spolu s inovovaným prostředím.


HTC Sense 3.5 by perseusp

Zdroj: Engadget

Spoluautor: Přemysl Vaculík

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim