reklama

Google Navigace kompletně offline v létě?

Google Navigace kompletně offline v létě?
2012-09-30T14:23:09+01:00
• 9. 6. 2011
2

Nedávno jsme se konečně dočkali i v ČR a nyní můžeme pohodlně využívat navigaci od společnosti Google, která je zdarma a taky je hlasová. Bohužel vyžaduje především internetové připojení pro svůj chod. Počítalo se i s možností, že během cesty vypadne připojení k internetu a tak navigace si dopředu stáhne kompletní cestu (nacashuje). Toto jsme již mohli vidět na různých videích. Stahování cesty dopředu nebo průběžně je hlavním kamenem úrazu celé navigace, hlavně v ČR.

Konkurence v podobě Nokie je na tom lépe, nabízí offline navigaci. Možná se dočkáme i lepší offline verze Google navigace, mohlo by se jednat o offline verzi pro daný stát například. Tato zpráva o plnohodnotnější offline navigaci vychází z Holandska, kde se spekuluje o tom, že již v létě bude dostupná.

Pokud se jedná o pravdivé údaje, tak nějakou dobu potrvá, než lepší offline verze bude dostupná pro všechny státy. Nebo se bude jednat pouze o menší vylepšení celé aplikace, která si pouze stáhne potřebná data státu nebo daného území.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

oooooooooo

9. 6. 2011, 13:42

No možna to google děla protože přes locus nebo brut mod maš defakto google navigaci offline defakto komplet už ted,uložiš na sd kartu a naviguješ už offline když potřebuješ,problem s restartem tim padem mizí.Ta možnost tu je už davno přes brut mode jsem google navigaci použival když v čr nebyla dostupna – taky ji zpřistupnoval.

No zase až takovej odborník nejsem, ale pokuď se nepletu proč by todle google vůbec dělal vůbec mi to neladí k jehu zájmum a marketingu. Myslím že současnej směr když se ještě dejme tomu doladí „nacashovaní“ je pro ně ideální.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim