reklama

LG E700 s WP7 Mango hned v začátku?

LG E700 s WP7 Mango hned v začátku?
2012-09-30T14:23:20+01:00
• 18. 4. 2011

Pomalu se blíží nová aktualizace mobilního operačního systému Windows Phone 7 s kódovým označením Mango, které by mělo přinést spoustu novinek a hlavně větší podporu pro české majitele. Bohužel se objevují i zvěsti o tom, že daná aktualizace nebude pro každý telefon. Zřejmě jen pro novější a tak by se mohl zvýšit prodej mobilů s WP7. Samozřejmě se nejedná o potvrzené zprávy a jen s časem budeme znát pravdu. Je tu i možnost, že “Mango” budete mít předinstalované v telefonu a prvním z nich by mohl být LG E700.

Opět se jedná o menší povídačku, ale mohl by být prvním mobilem s plnohodnotnějším systémem Windows Phone 7 Mango již na začátku prodeje. Tato zpráva je tak trochu podpořena s uniklými specifikacemi v podobě XML.

e700 LG E700 set to be the first Windows Phone to come with Mango preinstalled?

Samozřejmě zatím není stanoven datum uvedení na trh a ani cena, ale z tohoto popisu můžete vyčíst, že LG E700 bude disponovat prohlížečem IE9, který bude dostupný až s verzí Mango. Je tu ještě možnost, že telefon nebude vybaven 1GHz procesorem, protože se také objevují zprávy o tom, že “Mango” verze WP7 může pracovat i na slabším 800MHz procesoru, tudíž by se teoreticky mohla snížit i počáteční cena telefonu.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim