reklama

HTC Sensation: konečně dvoujádro!

HTC Sensation: konečně dvoujádro!
2012-09-30T14:23:22+01:00
• 12. 4. 2011
1

image

Dnešní den se kromě oslav 50. výročí od letu do vesmíru, koná také konference taiwanského výrobce HTC. Ten dnes v Londýně představí řadu novinek a konečně se dočkáme i vícejádrových telefonů. Zatímco se výrobci daří pečlivě tajit, to co pro nás chystá, britský operátor Vodafone na svých stránkách jednu novinku již předběžně představil.

HTC Sensation bude konečně vybaven dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1.2GHz. Dále mu nebude chybět veliký 4,3 palcový dotykový SLCD displej s rozlišením QHD (540 x 960 pixelů), 4GB vnitřní paměti která půjde dále rozšířit o paměťové karty. ( 8GB bude součástí balení) Lákadlem bude také 8 megapixelový fotoaparát s duálním LED bleskem, autofocusem a schopností natáčet videa v HD rozlišení. Nechybí zde ani přední pro videohovory. Běžet bude na Androidu 2.3. s nástavbou nového Sense.

To však není pro dnešek všechno. Za pár hodin začíná konference a další novinky budou odhaleny.

Qualcomm představuje dvoujádrové procesory

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

Ja chci AMOLED display:( Dokud HTC nepredstavi telefon s Amoled displayem, zustavam u Desiru

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim