Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Přemysl Vaculík
Fila156: je to sice moje několikáté video, ale s tím nic nenadělám, nervozita je silnější a když mám ještě kecat a nesplést se, tak je to ještě těžší. No snad se zlepším.
Fila156
1. 4. 2011, 8:43ale to já ani nečekám.. Tak teda mluv moravsky… já jsem taky Moravák, ale tenhle mix mi trhá uši:-D
Přemysl Vaculík
Fila156: jsme blogeři a tak od nás snad nečekáte absolutní profesionalitu. Jsem moravák a nestydím se za to ;)
Fila156
31. 3. 2011, 22:17Program super… Ale chalpe… sakra, buď mluv spisovně, nebo nářečím, ale jen to prosím nekombinuj…:-)
zip123
31. 3. 2011, 12:27Tak jsem zjistil, že nezáleží na tom, jestli je to ten skip mode nebo no lock mode, a ikona se dá vypnout i ve free verzi…
zip123
31. 3. 2011, 11:15POZOR POZOR :D Podařilo se mě to vyřešit -> aplikace se jmenuje ANTILOCK, a zapne se v ní skip mode, pak přeskakuje šoupátko a zůstává gesto. Aplikace jen zůstává na pozadí, a normálně k ní lze celé zamykání vypnout no lockem. Je to free, pokud někomu vadí ikona v oznamovací liště, jistě si koupí Pro za 29Kč… Plus jsem ještě objevil zajímavou app Sreen filter, která umí ztmavit v noci display ještě víc, než to umožňuje android, opravdu super ;) enjoy
technek
30. 3. 2011, 12:57Jojo, kdyby se v HTC Sense dalo odstranit šoupátko, aby hned naskočilo gesto, bylo by to fajn :)
feyl
29. 3. 2011, 21:50tady je widgetlocker na foru :P
http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=439&t=179147&hilit=widgetlocker
onlavu
29. 3. 2011, 17:38ja pouzivam odemykani displaye pomoci zamku s gesty (tech bilych kulicek)
zip123
29. 3. 2011, 16:51@Přemysl Vaculík: Xperia X8, nejprve šoupátko, potom teprve gesto. Žádné nastavení to nedokáže vyřešit. Aplikace NoLock umí vypnout kompletně zamykání, to používám, když je telefon doma na stole. Ale jinak jsem zatím nenašel aplikaci, kteár by dokázala vypnout jen jednu část (šoupátko) a nechala tu druhou (gesto). Gesto chci zanechat, jelikož mámm do telefonu synchronizaci mailu, fb, a další údaje, které nechci nechat přístupné všem nebo případnému zloději/nálezci…
f.o.x.5
29. 3. 2011, 13:44Rozhodně souhlasím s aplikací „No Lock“, hlavním kladem je její bezplatnost. A myslím že odemykání heslem každého bude bavit pouze chvílí a zanedlouho se stejně vrátí ke klasickému odemknutí. Takže zbytečně vyhozené peníze
pawe
29. 3. 2011, 13:27Na odemykání již dlouho používám „No Lock“ a myslím,že je to jednoduché a bezpečné. WidgetLocker jsem si půl dne vyzkoušel a zase odinstaloval.Je sice efektní,ale na to že je to většinou jen na odemykání,až příliš složitá app.
Přemysl Vaculík
luqas, zip123: takže buď pohledat v nastavení (displej, informace o poloze a zabezpečení) a nebo jít přímo na forum. Nevím jestli je tento problém i u SGS 2.2 Stock, na SGS mám Darky ROM 9.5.
luqas
29. 3. 2011, 10:52Přemysl: Já to tam mám taky, šoupátko dolu na odemknutí a za ním následuje teprv bezpečnostní gesto. HTC Hero, firmware 2.1-update1.
Přemysl Vaculík
zip123: nevím co máte za mobil, ale například u SGS pokud nastavím odemykání bezpečnostním gestem, tak úplně zmizí nějaké šoupací odemykání.
zip123
29. 3. 2011, 10:28Jde tam vypnout zamykání tímhle šoupacím stylem úplně, aby mi zůstalo čistě jen odemykání bezpečnostním gestem?
audiobullys
15. 3. 2011, 0:30no pekne sis s tim pohral a vyzkousel vsechny mozne figle a nastaveni. to puvodni nastaveni od googlu uz me lezlo krkem, navic odemykani doleva bylo nudne a to tlacitko v pravo jsem vubec nepouzival, takhle si tam muzu dat 2 aplikace ktery casto potrebuju.
asi si to koupim dneska pres den.
war
14. 3. 2011, 14:47Tyto customizace jsou moc fajn do té doby než v autě podáte přítelkyni telefon a řeknete „Zavolej kamarádovi, že už tam jsme“. I když to není blondýna, i když má android, stejně bude tápat tak dlouho, dokud si to neudělám sám.