reklama

Rozšiřte Android o 25 GB prostoru (video)

Rozšiřte Android o 25 GB prostoru (video)
2012-09-30T14:23:35+00:00
• 4. 3. 2011
6

Máte problém s prostorem na telefonu nebo tabletu s Androidem? Nebaví vás stále hlídat jak moc máte zaplněnou SD kartu? Dnes pro Vás máme další z mnoha řešení. Jedná se o podobné rozšíření jako nabízí služba Dropbox, ale tentokrát se nejedná o tak přímé řešení.

hi-256-1-9658489673cad3528aad3509ac66a6df52bf30b5

První potřebujete mít zřízený email u společnosti Microsoft (Hotmail), nebo jinak řečeno Windows Live ID a pak si musíte do Androida stáhnout aplikaci Sorami. Jak tato kombinace společně spolupracuje můžete vidět na našem dalším videu:

Poznámka autora: Ačkoliv se jedná o dobré rozšíření, tak stále ztrácí na propracovanější variantě Dropbox. Je zejména vhodné pro lidi, kteří převážně používají Live služby od Microsoftu.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nevíte někdo nějaký normální způsob, jak nahrát na skydrive obsah ve složkách? V prohlížeči tam totiž nejdou nahrávat složky. V SDExplorer ten upload zase trvá příšerně dlouho. Plugin do Total Comandra mi nefunguje a nyní testuju Gladinet. Ten si ale při uploadu taky dělá co chce. Chvíli to jede něco přes půl mega za sekundu a za chvíli to hlásí rychlost pod 15kilo. Takže rychlost taky nicmoc a to bych mohl s mým netem nahrávat klidně 10MB/s.

No ale paměť už mi neumožňuje dát do mobilu další věci. A v sorami se mi vůbec nezobrazují věci, které jsem si tam dal.

Přemysl Vaculík

6. 3. 2011, 20:20

Takto to nefunguje. Otevri aplikaci sorami a ta ti dava pristup k webovemu disku. Nerozsiruje se vnitrni pamet.

Chtěl bych se zeptat. Udělal jsem si účet na Windows Live a stáhl jsem si tuto aplikaci, ale žádnou změnu jsem nezaznamenal. Mám Samsung Galaxy S a pořád mi to píše, že interní SD karta má 5gb.. Prosím o radu.

Peťa Shvecik

5. 3. 2011, 11:03

no myslím, že s mým t mobilem netem a fup 300mb je to neprosto nepoužitelné :D a když jsem doma tak mám místa dost a nepotřebuju tak přes wifi něco nahrávat :)

Osobně bych uvítal, pokud by pro službu Live Mesh přidali android klienta. Na desktopu je to propracovanější služba, než dropbox podle mě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit