reklama

Poodkryto: Android 3.0 “Gingerbread” (aktualizováno)

Poodkryto: Android 3.0 “Gingerbread” (aktualizováno)
2010-07-01T00:41:35+02:00
• 1. 7. 2010

Android 3.0Milovníci mobilních telefonů s operačním systémem Android očekávají verzi 2.2 pod názvem FroYo. Ale jak je známý Google, tak se jen tak nezastaví. Již nyní se dostávají první informace napovrch o dalším nástupci. Tím dalším je Android 3.0, který ponese název Gingerbread (perník). Společnost Google určitě rozbíhá vývoj na plné obrátky a nám se podařilo získat první hardwarové nároky na zařízení:

  • 1GHz CPU
  • 512MB RAM
  • 3,5 “displeje a vyšší
  • 1280×760 rozlišení obrazovky k dispozici na 4 “nebo větší.
Dočkáte se také přepracovaného grafického rozhraní. Ale jak z technických parametrů můžeme vyčíst, tak dost mobilních telefonů nebude schopno uživit “Perník”. Proto se předpokládá, že tato verze bude hlavně určena pro “tablety”, malé netbooky a výkonné mobilní telefony. Ale například telefony jako EVO 4G, všechny Galaxy S varianty nebo novější mobily by mohly fungovat s “Perníkem”. Nechme se překvapit, kde se tento nový systém usídlí.

Aktualizováno: Podle některých informací, již nebudete moci využívat grafické nástavby jako jsou HTC Sense, MotoBlur a další. Na “Perníku” již nebudou potřeba, díky přepracovanému grafickému prostředí.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim