reklama

HTC Ace – první s Androidem 3.0 ?

HTC Ace – první s Androidem 3.0 ?
2012-09-30T14:02:43+01:00
• 15. 7. 2010

Již v říjnu tohoto roku se můžeme přesvědčit, jestli HTC Ace je reálný, nebo jen výplod z internetu. Ale zatím vše nasvědčuje tomu, že se může jednat o opravdový telefon. Asi vás napadne, že jen další mobilní telefon, který bude mít obvyklé parametry. Tentokrát vás může HTC mile překvapit.

Známe totiž parametry tohoto “neuvěřitelného” mobilního telefonu. Vychází z verze HTC EVO, ale se změnami. Asi ta nejpatrnější je, že podle všeho bude vybaven OS Androidem 3.0. Samozřejmě obsahuje WiFi, GPS a 2 kamery, na přední straně nalezneme kamerku 1.3MP a ta hlavní 8MP. Toto je pomalu standardem každého mobilu, ale v natáčení videa bude o něco lepší než zbytek mobilů, slibuje video v 1080p.

Bohužel o procesoru se toho ví ještě méně, podle některých zdrojů se má jednat o 1.5GHz. Z jiné části internetu se objevují zvěsti o Dual-core Snapdragon 1GHz. Displej má být velký 4.3 palce a vyroben technologií AMOLED (možná Super AMOLED).

Čte se to velmi příjemně, ale bohužel oficiálně není nic potvrzeno. HTC Ace může mít bratra v podobě HTC Sabro, jenž by se měl stát nástupcem HTC EVO. Ale říjen není tak daleko, takže můžeme jen čekat co nám přinese konec roku 2010.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim