reklama

Mobilní kytara – skvělý hudební koncert

Mobilní kytara – skvělý hudební koncert
2012-09-30T14:03:36+01:00
• 8. 5. 2010
1

Tato mobilní kytara se skládá z pěti dotykových telefonů, pár drátků a přenosného reproduktoru. Z telefonů zde nalezneme dva Androidy (Archos 5, HTC Desire), dva telefony s Windows Mobile (HP iPAQ a HTC Touch Diamid) a nechybí tu ani iPhone.

K vytvoření tohoto hudebního nástroje však nestačilo pouze vzít izolepu a nalepit tyto telefony na kus dřeva. Bylo potřeba ještě vytvořit speciální hudební aplikaci pro každý telefon. V jazyce Java pro Androidy, v C # pro telefony s Windows Mobile a v Objective-C pro iPhone. A výsledek? No podívejte se sami, jaký pekelný nástroj vznikl.

Pokud vlastníte pár dotykových mobilních telefonů a nevíte co s nimi, co tahle si založil vlastní hudební kapelu?

reklama
reklama

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

Komentáře

SudruhStopa

VIP 8. 5. 2010, 17:01

Ked uz spominas hudobnu skupinu hrajucu s dotykovymi mobilmi, Jordan Rudess z kapely Dream Theater obcas hrava na iPhone s pomocou aplikacie Bebot. Pouzil ho napriklad v pesnicke “A Rite of Passage”. http://www.youtube.com/watch?v=KFG7-Q0WI7Q Mensie video, kde je mozne vidiet, ako paradne to znie, ked sa obycajny telefon dostane do ruk talentovaneho hudobnika.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim