Mobilní kytara – skvělý hudební koncert

Mobilní kytara – skvělý hudební koncert 2012-9-30

Tato mobilní kytara se skládá z pěti dotykových telefonů, pár drátků a přenosného reproduktoru. Z telefonů zde nalezneme dva Androidy (Archos 5, HTC Desire), dva telefony s Windows Mobile (HP iPAQ a HTC Touch Diamid) a nechybí tu ani iPhone.

K vytvoření tohoto hudebního nástroje však nestačilo pouze vzít izolepu a nalepit tyto telefony na kus dřeva. Bylo potřeba ještě vytvořit speciální hudební aplikaci pro každý telefon. V jazyce Java pro Androidy, v C # pro telefony s Windows Mobile a v Objective-C pro iPhone. A výsledek? No podívejte se sami, jaký pekelný nástroj vznikl.

Pokud vlastníte pár dotykových mobilních telefonů a nevíte co s nimi, co tahle si založil vlastní hudební kapelu?

Roman Taliano

Zakladatel mobilního blogu Dotekománie. Stále věrný své značce HTC. Fanoušek dotykových tabletů, telefonů ale i her a počítačů. Sportovní nadšenec ( cyklistika, fotbal, florbal a plavání ), ale také fanoušek.

SudruhStopa

8. 5. 2010, 17:01:04
reply

Ked uz spominas hudobnu skupinu hrajucu s dotykovymi mobilmi, Jordan Rudess z kapely Dream Theater obcas hrava na iPhone s pomocou aplikacie Bebot. Pouzil ho napriklad v pesnicke „A Rite of Passage“. http://www.youtube.com/watch?v=KFG7-Q0WI7Q Mensie video, kde je mozne vidiet, ako paradne to znie, ked sa obycajny telefon dostane do ruk talentovaneho hudobnika.