![O2 mělo rozsáhlý výpadek, nyní má síť fungovat [aktualizováno]](https://dotekomanie.cz/wp-content/uploads/2024/11/IMG_20241016_105526-4096x3072x-scaled-e1731860094745-750x572.webp)
O2 5G Brno modernizace
1Aktualizováno 12:10
O2 nyní informovalo, že se podařilo obnovit služby a síť má být funkční pro všechny zákazníky. Stále ale nevíme, co způsobilo tyto komplikace. Zřejmě analýza zabere trochu více času.
Hlasové i datové služby napříč Českou republikou se podařilo pro všechny zákazníky obnovit. Všechny služby by měly již být postupně plně funkční. Příčiny analyzujeme. Všem dotčeným zákazníkům se velmi omlouváme.
Původní článek 11:00
Sem tam se stane, že je nedostupná mobilní síť, ale nastanou i takové případy, kdy je rozsah velký. A právě to se nyní děje u mobilního operátora O2.
Výpadek u O2
Sám mobilní operátor již uvedl na sociální síti X, že se potýká s výpadky mobilní sítě na celém území. Týká se hlasových i datových služeb, ale jak uvedla tisková mluvčí pro Novinky.cz, tak se neví přesně, co způsobilo problém. Aktuálně se technici zabývají obnovou služeb.
Dle služby vypadky24.cz, kam uživatelé ohlašují problémy, tak nejvíce se problémy vyskytují v městech jako Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, Zlín, Příbram, Kolín, Frydek-Mistek, Hradec Králové, Klimkovice, Sokolov, Jihlava, Rapotin, Ostrava, České Budějovice, Jablonec nad Nisou, Kraslice, Karlovy Vary, Chomutov, Týn nad Vltavou. Samotná mapa výpadků ale jasně ukazuje, že nejde o malý problém.
Za posledních 24 hodin přibylo skoro 5000 hlášení. Jakmile se dozvíme více informací, aktualizujeme článek.

Tomas Chabera
4. 8. 2025, 15:01Uklízečka klasicky mopem ťukla do vypínače na prodluzovačce v serverovně… ☝🏻😂
No jsem zvědavý na co se tentokráte kyslík vymluví.