Upgraduj na nový Samsung Galaxy s umělou inteligencí a navíc ušetři komerční článek

Upgraduj na nový Samsung Galaxy s umělou inteligencí a navíc ušetři [komerční článek]
2024-06-21T17:00:04+02:00
• 21. 6. 2024

Vyměňte svůj starý produkt za nový telefon řady Samsung Galaxy S24 nebo špičkový tablet řady Galaxy Tab S9. Samsung svým stávajícím i novým zákazníkům nabízí možnost odkupu starého zařízení a atraktivní bonus na nové. Premiové produkty s umělou inteligencí jsou nyní ještě dostupnější a výhodnější.

Mít telefon s umělou inteligencí, který můžete mít všude s sebou, je zážitek. Díky převratným funkcím vám pomůže v nouzi, vyhledá nemožné, pomůže vám s překladem nebo výrazně vylepší vaše fotografie a videa. S Galaxy AI můžete rozvíjet svou kreativu, hledat nemožné či se domluvit jazykem, který neovládáte.

Pokud stále přemýšlíte, vyzkoušejte si Galaxy AI i na starších zařízeních Android či iOS. Stáhněte si aplikaci Try Galaxy a vyzkoušejte na vlastní mobil nejnovější funkce řady Galaxy S24 a simulaci uživatelského rozhraní One UI 6.1. Krátká demonstrační videa ukáží, co všechno pokročilá AI umí, například funkce simultánní překlad, poznámkový asistent, textový asistent pro psaní a chatování, funkci Circle to Search od společnosti Google, generativní úpravy fotografií a další funkce. Nahlédněte, jak může být svět jednodušší a lepší.

Láká vás skládací telefon s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Fold5 a Z Flip5? Věděli jste, že když dáte k sobě dvě zařízení s iOS, můžete si vyzkoušet, jaké to je držet v ruce Galaxy Z Fold5? Stačí naskenovat QR kód a užít si novou éru umělé inteligence Galaxy AI.

606509726 april trade in ultra tv om cz 3840x2160x

Ušetřete až 4 000 Kč na tom nejlepším od Samsungu

Posuňte se do světa s umělou inteligenci Galaxy AI. Nyní je to ještě jednoduší. Stačí odprodat váš starý telefon, tablet nebo dokonce notebook jakékoli značky a k výkupní ceně starého zařízení můžete získáte atraktivní bonus až 4 000 korun. Bonus můžete získat okamžitě při nákupu nového zařízení ve značkových prodejnách Samsung nebo po nákupu u jiných prodejců, stačí nový telefon nebo tablet zaregistrovat do kampaně přímo v novém zařízení pomocí aplikace Samsung Members v sekci Výhody.

606509770 april trade in tab tv sbs cz 3840x2160x

Akce platí při zakoupení do 30. června na produkty Samsung Galaxy Galaxy S24, S24+ nebo Galaxy S24 Ultra s integrovaným perem S Pen a na nové tablety Galaxy Tab S9, S9+ nebo Tab S9 Ultra, které mají S Pen přímo v balení. Při odprodeij starého zařízení a následné koupi špičkové řady telefonu Galaxy S24 ušetříte 3 000 Kč. Tablety, se kterými zažijete ty nejlepší zážitky se slevou až 4 000 Kč. Cesta k modernímu telefonu nebo tabletu Samsung s pokročilou umělou inteligencí Galaxy AI je opravdu jednoduchá. Stačí odprodat staré zařízení. Více informací naleznete na https://www.novysamsung.cz/.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat