Lenovo oficiálně oznámilo tablet Tab Plus

Lenovo oficiálně oznámilo tablet Tab Plus
2024-06-21T18:00:37+02:00
• 21. 6. 2024

Zdroj: Lenovo

O rozšíření nabídky tabletů se právě teď postarala čínská společnost Lenovo. Do oficiálního prodeje pomalu vypouští nový model s názvem Tab Plus. Toto zařízení nepochybně bude skvělým společníkem nejen na cesty, neboť výrobce jej opravdu vybavil vším potřebným. Nicméně za nejsilnější stránku bez pochyb můžeme předem označit sestavu reproduktorů.

Velký tahoun

Lenovo Tab Plus je vybaven 11,5palcovým LCD displejem s 2K rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Pod ním běží osmijádrový procesor Helio G99 od MediaTeku nebo 8GB operační paměť RAM. Zájemci dostanou na výběr ze dvou paměťových variant – 128/256 GB. Navíc v obou případech platí podpora paměťových microSD karet. Co se týče záznamových čipů, tak z každé strany čeká jeden základní 8megapixelový objektiv.

Lenovo Tab Plus 1 2048x1029x

Zdroj: Lenovo

Článek baterie o velikosti 8 600 mAh zvládne maximálně 12 hodin provozu. Přitom technologie rychlého 45W nabíjení údajně dobije tablet za pouhých 90 minut. Klíčovým benefitem se stane celkem 8 reproduktorů z dílny JBL podporující funkci Dolby Atmos. U operačního systému Android 14 jsou přislíbeny hlavní aktualizace po dobu 2 let a také hlavně bezpečnostní záplaty až do června 2028.

Výpis výbavy uzavírá certifikace odolnosti IP52, sluchátkový 3,5mm jack, Bluetooth 5.2 a podpora standardu WiFi 5. Novinka si rozumí s příslušenstvími, jako je dotykové pero Pen Plus, bezdrátová klávesnice či odolné pouzdro Sleeve. V českých obchodech naleznete jedinou barevnou verzi (Luna Grey) za cenu 6 999 Kč včetně daně.

Lenovo Tab Plus 2 2000x1198x

Zdroj: Lenovo

Zdroje: news.lenovo.com, fonearena.com

 

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat