Honor by měl brzy představit nový telefon Magic V Flip

Honor by měl brzy představit nový telefon Magic V Flip
2024-05-25T18:00:09+02:00
• 25. 5. 2024

Zdroj: GSM Arena

Společnost Honor je na cestě k rozšíření své nabídky skládacích telefonů a připravuje se na představení nového modelu Magic V Flip. Tento telefon je očekáván s několika významnými vlastnostmi, které ho odlišují od konkurence, včetně největší baterie v této kategorii a velkého displeje.

Honor Magic V Flip již brzy

Podle nejnovějších informací by měl být Magic V Flip vybaven obrovským displejem, který se bude rozprostírat téměř přes celý vnější panel telefonu. Úniky naznačují, že bude displej obsahovat průstřel – ostrůvek fotoaparátu, což potvrzuje i zveřejněný obrázek. Na snímku je vidět, že displej zabírá téměř celý panel s výjimkou malého rámečku ve spodní části, což přináší velmi moderní a estetický vzhled. Z hlediska designu je Magic V Flip nastaven tak, aby konkuroval ostatním modelům na trhu, jako je například Motorola Razr 40 Ultra, která má 3,6″ Amoled panel.

gsmarena 002 (3) 1200x913x

Zdroj: GSM Arena

 

Jedním z největších lákadel tohoto modelu je jeho baterie. Honor Magic V Flip je totiž očekáván s největší baterií mezi telefony typu clamshell, což by mohlo znamenat výrazné zlepšení v oblasti výdrže na jedno nabití. Tato vlastnost je obzvláště důležitá pro uživatele, kteří vyžadují výdrž po celý den bez nutnosti častého dobíjení.

Honor také plánuje uvést na trh novou řadu smartphonů Honor 200 a je pravděpodobné, že během této akce představí i Magic V Flip. Datum uvedení se očekává někdy v červnu. S ohledem na předchozí modely skládacích telefonů od Honoru, lze očekávat, že Magic V Flip bude patřit mezi nejtenčí zařízení na trhu. Magic V Flip se tedy rýsuje jako velmi zajímavý produkt na trhu se skládacími telefony. V nadcházejících týdnech a se snad dozvíme více podrobností o tomto zařízení, včetně jeho přesných specifikací a ceny.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat