Google pracuje na funkci „Cinematic Moment“ pro Google Fotky

Google pracuje na funkci „Cinematic Moment“ pro Google Fotky
2024-05-24T11:30:43+02:00
• 24. 5. 2024

Zdroj: phonearena

Aplikace Fotky Google údajně brzy přinesou novou zajímavou funkci. Bude se jmenovat „Cinematic Moment“, a má být podobná již existující funkci Cinematic Photos. Ta dokáže vytvářet 3D verze „obyčejných“ dvojrozměrných obrázků, zatímco nová funkce má pracovat s videosoubory.

Odhalení v APK souboru

S informacemi o této novince přišel uživatel s přezdívkou Assemble Debug. Ten detailně procházel kód nejnovějšího APK souboru aplikace Fotky, konkrétně verze 6.84.0.634885033. V ní pak objevil informace o této připravované novince.

Je důležité připomenout, že zatím ještě nebylo nic oficiálně oznámeno, a může se také stát, že se některé vyvíjené funkce zpozdí, a nebo se nakonec do finální verze vůbec nedostanou.

Automatický filmový efekt

Co tedy podle předběžných informací od této funkce očekáváme? Měla by aplikovat zpomalovací efekt na část videa, a vytvoří z něj Cinematic Moment (filmový moment). Na rozdíl od existující funkce Cinematic Photos by měla novinka fungovat naprosto automaticky. Existují však náznaky, že Google přijde v budoucnu i s variantou, která umožní takovéto filmové momenty vytvářet i ručně.

Pokud se tedy tyto informace potvrdí, můžeme se těšit na to, jak se část vašeho možná už pozapomenutého videa promění v akční film.

Zdroje: phonearena.com, androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Petr Hlávka

Narodil se velmi mlád a zatím je stále ještě naživu. Už v dětství ho přitahovaly bity a bajty: od programovatelné kalkulačky, přes C64, MS-DOS a Windows pak (téměř proti své vůli) doputoval do univerza jménem Apple - a už v něm zůstal.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat