reklama

vivo WATCH 3: elegantní design, dostatečný výkon a řada funkcí za 4 300 Kč

vivo WATCH 3: elegantní design, dostatečný výkon a řada funkcí za 4 300 Kč
2023-11-14T09:35:36+01:00
• 14. 11. 2023

Zdroj: FoneArena

V rámci nedávného uvedení řady vivo X100 představil výrobce vivo také svou nejnovější perlu v oblasti nositelného příslušenství – WATCH 3. Tento chytrý doplněk nevyniká pouze svým nerezovým ocelovým provedením, ale také líbivým designem s kruhovým ciferníkem a zakřiveným 1,43palcovým AMOLED displejem. Uživatelé mají rovněž možnost volby mezi pohodlnými silikonovými a elegantními koženými pásky (řemínky). 

vivo WATCH 3 s odhadem za 4 300 Kč

WATCH 3 běží na zcela novém operačním systému Blue OS, který nejen podporuje široké spektrum více než 100 sportovních režimů, ale nabízí i profesionální trenéry a kurzy. Senzorové uspořádání ve tvaru hvězdného kruhu zahrnuje 8kanálový monitor srdečního tepu a 16kanálový měřič kyslíku v krvi, který je podpořen technologií analýzy fúze srdečního tepu pomocí deep learningu od vivo a unikátní architekturou neuronové sítě deep learning. 

vivo WATCH 3

Zdroj: FoneArena

WATCH 3 je k dispozici ve variantách s eSIM a Bluetooth 5.2 LE, nabízí 4 GB úložiště, funkční otočnou korunku a až 16denní výdrž baterie (505 mAh). Co se týče technických parametrů, vivo WATCH 3 nabízí displej (466 x 466 pixelů) s podporou AOD, tedy Always On Display. Hodinky běží na platformě Bestechnic BES2700BP, poskytují 64 MB RAM nebo voděodolnost podle certifikace 5ATM. Dále tu máme akcelerometr, gyroskop, senzor tlaku vzduchu v nadmořské výšce, geomagnetický senzor, senzor okolního světla nebo Hallův senzor. Rozměry zařízení činí 46,1×46,1x42x13,75 mm, hmotnost pak 36 g. 

Skrze hodinky bude možné telefonovat díky reproduktoru a zabudovanému mikrofonu. Nechybí pak NFC pro platby, PS+GLONASS+GALILEO+Beidou. Zařízení bude v prodeji ve čtyřech zajímavých barvách: černé, moonlight white, starlight, a bright moon. Ceny začínají na 150 dolarech, tzn. kolem 4 300 Kč vč. DPH.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat