reklama

WhatsApp přináší možnost nastavit u odeslané hlasové poznámky omezené zobrazení

WhatsApp přináší možnost nastavit u odeslané hlasové poznámky omezené zobrazení
2023-10-20T11:35:10+01:00
• 20. 10. 2023

Zdroj: Dotekománie

Do aplikace WhatsApp v poslední době míří jedna novinka za druhou a mnoho dalších je ve vývoji a intenzivně je testují betatesteři. Společnost Meta ve své aplikaci mimo jiné dbá i na maximální soukromí uživatelů. Toho se týká i jedna z novinek, která byla uvedena v testovací verzi pro Android a iOS.

Novinka v aplikaci WhatsApp

Novinka, kterou WhatsApp aktuálně testuje, jsou hlasové poznámky, u nichž bude možné omezit po odeslání jejich zobrazení pouze jednou. Tato funkce by přidala další možnosti soukromí k odeslaným hlasovým poznámkám, jako je nemožnost přeposlání jinému kontaktu na WhatsApp, nemožnost poznámku uložit, nebo jakkoliv exportovat.

WA VIEW ONCE MODE VOICE NOTE FEATURE IOS ANDROID 2364x2529x

Zdroj: WABetaInfo

Jak je patrné z uvedených obrázků, které pocházejí z testovacích aplikací pro iOS a Android, u nahrávané poznámky je tlačítko, které umožní příjemci poznámku zobrazit, nebo přehrát pouze jednou, poté bude smazána. Pokud odešleme poznámku v režimu zobrazení pouze jednou, odeslanou poznámku si nebudeme schopni zpětně přehrát, a pakliže ji příjemce odmítne, nebude si ji moct po zamítnutí přehrát. WhatsApp tak přidává velice účinnou ochranu pro odesílání citlivých a důvěrných informací.

Tato funkce je momentálně dostupná vybrané skupině betatesterů aplikace pro Android a iOS, která je dostupná v Google Play a přes aplikaci TestFlight.

Zdroj: wabetainfo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat