reklama

Vodafone brzy přestane nabízet limitovanou edici tarifu za 327 Kč aktualizováno

Vodafone brzy přestane nabízet limitovanou edici tarifu za 327 Kč [aktualizováno]
2023-10-09T19:35:22+01:00
• 9. 10. 2023

Zdroj: Vodafone

1

Aktualizováno 9. 10.

Mobilní operátor Vodafone nás informoval, že již nebude prodlužovat nabídku speciální tarifu. Tarif Neomezeně do všech sítí a 3,5 GB dat za 327 Kč bude k 15. 10. 2023 ukončen, tedy již nebude v nabídce, ale nic to neznamená pro ty, co si jej pořídili, nebo stihnou objednat do uvedeného datumu.

Aktualizováno 17. 9.

Vodafone se zřejmě rozhodl prodloužit samotnou nabídku na další měsíc, tedy září. Stále je k dispozici v e-shopu za nezměněnou cenu, tedy 327 Kč měsíčně. Kdy přesně skončí, zatím nevíme, ale podmínky nabídky byly aktualizovány a nově se zde uvádí, že platí do 30. 9. 2023.

Aktualizováno 1. 8.

Očekávali jsme, že i tentokrát Vodafone prodlouží dostupnost limitovaného tarifu, a taky že se tak stalo. Operátor nás informoval, že nabídka se prodlužuje do konce srpna. Máte tedy ještě šanci získat tento tarif, který není součástí standardní nabídky.

Původní článek 14. 6.

V květnu mobilní operátor Vodafone uvedl limitovanou nabídku tarifu, který nabízí neomezené volání, neomezené SMS zprávy a 1,5 GB dat v rámci FUP. Cena je nastavena na 327 Kč. Nyní ale dochází ke změně.

Více dat

Vodafone uvedl speciální edici právě kvůli tomu, že minulý rok měla nabídka velký úspěch. Letos ale dochází k trochu většímu konkurenčnímu boji, zejména když T-Mobile představil předplacenku za 300 Kč, přičemž je součástí 100 GB dat. Ta se ale velmi rychle vyprodala a není jasné, kdy se objeví znovu v nabídce operátora.

Vodafone toho chce zřejmě využít a původní nabídku vylepšuje. Dobrou zprávou je, že zůstávají vlastnosti jako neomezené volání a neomezené SMS, přičemž cena je stále 327 Kč. Byla ale navýšena data z 1,5 GB na 3,5 GB, což je již zajímavější nabídka. Opět platí, že tato limitovaná nabídka je dostupná jen v e-shopu operátora Vodafone.

Screenshot (41) 815x287x

Zdroj: Vodafone

Stále ale platí, že je nabídka určena pro nové zákazníky a majitele předplacenek. Pakliže máte již tarif od Vodafonu, nelze na tuto verzi přejít. Nabídka zatím platí jen do 31. července tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Kasik

14. 6. 2023, 20:30

Asi tam rnknu jestli je vážně potřeba prvně od nich odejít aby došlo k navýšení dat

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat