reklama

Amazfit přináší fitness hodinky Balance

Amazfit přináší fitness hodinky Balance
2023-09-16T11:33:48+02:00
• 16. 9. 2023

Zdroj: Amazfit

Na sportovně založené uživatele se zaměřuje čerstvá novinka pod značkou Amazfit, která oznámila chytré hodinky s názvem Balance, a dokonce se začíná objevovat prodejní cena určená pro české zákazníky. Pakliže pod kontrolou rádi máte svůj zdravotní stav a výkony z fitness aktivit, tak dnešní zástupce se bez problému může stát jednou z možných variant.

Přepálené cenou

Pouzdro o velikosti 46 mm zabírá 1,5palcový AMOLED displej s rozlišením 480 x 480 pixelů. Zařízení sice má jen základní konstrukci z hliníkové slitiny a zbytek byl vyřešen odolným polymerem, ale přesto ve vodě odolá hloubce až 50 metrů. Kromě otočné korunky je připraveno i jedno fyzické tlačítko. U baterie o velikosti 475 mAh udávají výdrž 14-25 dnů dle způsobu používání. Záda nesou tradiční sestavu senzorů a ve spojení s umělou inteligencí může uživateli nasbírat hromadu užitečných informací.

amazfit balance 1 2400x1346x amazfit balance 2 1851x1048x

Zdroj: Amazfit

Vlastní systém Zepp OS 3.0 obsahuje více než 200 ciferníků a přes 150 sportovních režimů, přičemž také většina ocení podporu 6 satelitních systému včetně GPS. Následně nechybí ani možnost uložení několika skladeb (2,2 GB) na offline poslech nebo přímé vyřízení telefonních hovorů. Nakonec například placení v obchodech pomocí udávané služby Zepp Pay není aktuálně u nás možné. V obchodech budou k dispozici od 20. září za cenu 6 190 Kč v černém (silikonový řemínek) a šedém (nylonový řemínek) provedení.

amazfit balance 3 1920x1176x

Zdroj: Amazfit

Zdroje: amazfit.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat