reklama

Youtube Music zvyšuje limit na oblíbené skladby

Youtube Music zvyšuje limit na oblíbené skladby
2023-08-04T19:12:51+02:00
• 5. 8. 2023

Zdroj: Youtube

Youtube stále buduje nové funkce a možnosti u své streamovací platformy Youtube Music. Sem tam se ale objeví novinka, o které jsme ani netušili a Youtube o ní ani neinformoval. Právě dnes zde máme vylepšení vlastnosti, o které jsme ani nevěděli, že existuje.

Youtube Music zřejmě dostane podporu komentářů

Limit nelimit

Že služby mají limity u některých funkcí, není neobvyklé, ale asi byste nečekali, že právě Youtube Music má nastavený limit na oblíbené sklady. Jakmile u nějaké písničky dáte palec nahoru, tak se skladba uloží do speciálního playlistu. Ten má ale nastavený limit na počet skladeb.

Do této chvíle byl limit 5000 skladeb, ale jak se ukazuje, ten byl zdvojnásoben. Společnost ale o jakékoliv změně neinformovala. Uživatelé na to došli jednoduchým přidáváním skladeb, dokud nenarazili na strop. I tak se nemusíte obávat, že byste nebyli schopni přidávat další skladby, tedy je označovat jako oblíbené. Jakmile je limit dovršen, tak jakákoliv nová skladba je přidána a ta nejstarší je odebrána.

YouTube Music

Zdroj: 9to5Google (se souhlasem)

Zde má ale Youtube Music trochu zvláštní nastavení. Odebrané starší oblíbené skladby nemizí ani se nemažou ze seznamu. Jen nejsou uvedeny. Pakliže dojde na odebrání nově přidané, tak se vrátí dříve odebraná. To znamená, že limit je jen na zobrazení skladeb. Systém si stále pamatuje všechny oblíbené.

Vzhledem k tomu, že konkurenční Apple Music má limit na 100 000 a Spotify má neomezený limit, mohl by i Youtube zrušit tento poněkud nesmyslný limit.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat