reklama

První únik přibližuje Oppo Watch 5 ve verzi Pro

První únik přibližuje Oppo Watch 5 ve verzi Pro
2023-08-12T18:00:35+02:00
• 12. 8. 2023

Oppo Watch 3 Pro | Zdroj: Oppo

Populární „leakster“ Digital Chat Station původem z Číny roztáčí kolotoč spekulací, který se točí kolem nové generace hodinek od společnosti Oppo. Poslední série byla výrobcem oznámena v srpnu loňského roku, takže brzký příchod dává velký smysl. Dnešní únik přibližuje konkrétně provedení s přídomkem Pro, a to oproti základu nemusí opět přinést mnoho odlišností.

Softwarové překvapení

Oppo Watch 5 Pro na místo srdce dostanou procesor Snapdragon W5+ Gen 1 od Qualcommu, což jim přinese hned několik výhod oproti předchůdci se starší verzí čipu. Mezi hlavní benefity patří až o 50 % delší výdrž nebo celkový výkon. Výdrž hodinek má určovat baterie o velikosti 570 mAh. Dále displej by měl získat zakřivené hrany, přičemž zobrazovací panel bude typu LTPO AMOLED.

specs watch 3 pc 1730x1364x

Oppo Watch 3; Zdroj: Oppo

Budoucí majitele nepochybně osloví očekávaná podpora eSIM, a to znamená, že pro uskutečňování hovorů nebude potřeba být napárovaný k chytrému telefonu pomocí funkce Bluetooth. Nekompletní výčet podtrhuje integrovaný GPS modul, technologie NFC na bezkontaktní placení v obchodech, snímač tepové frekvence či okysličení krve (SpO2).

Zatím poslední a nejdůležitější zprávou je možná přítomnost operačního systému Wear OS od Googlu, čímž by si firma Oppo mohla zadělat na úspěch. K oficiálnímu oznámení může dojít během nadcházející konference, která proběhne už koncem tohoto měsíce.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat