reklama

O2 představuje nové tarify NEO+ a službu Data naplno

O2 představuje nové tarify NEO+ a službu Data naplno
2023-05-31T14:17:09+02:00
• 31. 5. 2023

Zdroj: O2

1

Když se řekne, že mobilní operátor představuje nové tarify, mnozí si představí nižší cenu nebo více služeb při zachování cen. Bohužel ne vždy to platí a dnešek patří právě mezi takové. O2 sice představuje nové tarify Neo+, ale více méně jde o zdražení.

„Ze statistik vidíme, že si naši zákazníci zvykli datovat naplno kdykoliv a kdekoliv. Prudce narůstá meziroční spotřeba dat v mobilní síti, která se rok od roku zdvojnásobuje. Zároveň vidíme vyšší datovou spotřebu v době dovolených, kdy zákazníci nejsou v dosahu své domácí nebo pracovní Wi-Fi,“ říká Silvia Cieslarová ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti O2 a dodává: „Tím, co naši zákazníci chtějí, jsou neomezená mobilní data, kdykoliv to potřebují. Potvrdil nám to i nezávislý výzkum společnosti Kantar. Rozhodli jsme se proto přidat do všech našich tarifů Data naplno.“

Tarify NEO+

Jediná viditelná změna je u základního tarifu za 599 Kč měsíčně, kde je 1 GB FUP navíc. Oproti původnímu ale došlo ke zdražení o 50 Kč, což platí i pro další tarify, kde není nějak viditelný jiný rozdíl. Dále se tedy nabízí s 12 GB FUP za 749 Kč a následují datové neomezené tarify, kde si připlácíte za maximální rychlost připojení. Nejdražší tedy přijde na 1349 Kč s maximální rychlostí.

NEO tarify PR final verze 3840x2160x

Zdroj: O2

Všechny tarify mají neomezené volání SMS zprávy, ale mají jednu funkci navíc, kterou O2 pojmenovalo jako Data naplno. Jde v podstatě o funkci, kdy si můžete na 24 hodin zapnout neomezené rychlost připojení. U základního tarifu můžete Data naplno využít 3x každý měsíc, o všech ostatních lze provést aktivaci 5x za měsíc. Jedna aktivace vás vyjde na 49 Kč. Jakmile je služba aktivní, zastaví se čerpání dat z FUP. Novinka je k dispozici mimo jiné i u tarifů O2 YOU a tarifu Můj první tarif. U tarifů s omezenými daty se může jednat o zajímavou funkci, ale u neomezených jde spíše o bonus a možnost využít rychlejší připojení.

„Díky Datům naplno si naši zákazníci mohou užít extra porci neomezených dat na nejrychlejší 5G mobilní síti. Ať už potřebují streamovat hudbu, oblíbené filmy a seriály, nebo postovat na sociální sítě. Hlavně se ale nemusí obávat, že je vyčerpají.“

Data naplno app 3840x2160x

Zdroj: O2

O2 u všech ale láká na spolupráci s AirBank, díky čemuž můžete mít tarif o 300 Kč levnější. Nové tarify začnou platit již od 1. června pro nové zákazníky.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Josef Dušák

6. 6. 2023, 10:06

Je to zdražení služeb O2. Co chcete komentovat na službě, kterou ve skutečnosti nikdo nechtěl, protože je o 50 Kč měsíčně dražší? Billbordová kampaň „Data naplno“ znamená „O2 si naplní kapsy“.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat