reklama

Představujeme nový cover našeho podcastu

Představujeme nový cover našeho podcastu
2023-02-26T09:30:57+02:00
• 26. 2. 2023

Pod Zlatou Lampou; zdroj: Dotekománie

Představujeme vám novou vizuální identitu našeho podcastu Pod Zlatou Lampou. Změna byla nutná, jelikož původní cover vznikl před 2 lety, když jsme začínali podcast já a Zdeněk Koutský. Ten ale v podcastu už není a dnes se střídáme ve třech – přibyl Přemek Vaculík, náš šéfredaktor, a Michal Král, kterého můžete znát z dřívějška z pořadu Na Dotek. Nějakou dobu vám v této sestavě přinášíme každý týden novou epizodu, občas i ve třech, většinou ve dvou.

Pod Zlatou Lampou = PZL

Nový cover podcastu tak zobrazuje především nás. Všimnout si můžete červeného pozadí, jelikož náš podcast vychází na Dotekománii, a tak jsme zvolili pro lepší provázanost stejné barevné řešení. Název jsme pro cover také zkrátili na PZL, tuto zkratku tedy budeme častěji používat, ačkoliv stále jsme podcast Pod Zlatou Lampou.

Final 3 2000x2000x

Mimo hlavního seriózního coveru máme také alternativní zábavnější verzi, se kterou se také v budoucnu můžete setkat a můžete ji vidět níže.

Final 2 2000x2000x

Jak se vám nová vizuální identita podcastu líbí?

Podcast nadále plánujeme vydávat každý týden, přičemž střídáme formát kratší epizody nabité novinkami (tzv. Minipodcast) a klasické plnotučné epizody. Tak nás určitě nezapomeňte odebírat, jsme na všech možných platformách – Spotify, Google Podcasty, Apple Podcasty, YouRadio Talk, Soundcloud a dokonce i na Seznam Podcastech.

Kde podcast poslouchat:

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše, nebo ho můžete sledovat na:

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat