reklama

Apple údajně ruší výrobu plánovaného iPhonu SE 4

Apple údajně ruší výrobu plánovaného iPhonu SE 4
2023-01-10T11:35:41+01:00
• 10. 1. 2023

Další generace iPhonu SE s pořadovým číslem 4 měla přijít v roce 2024, ale podle čerstvých informací analytika Ming-Chi Kua se další generace levnější varianty jablečného telefonu pravděpodobně nedočkáme.

iPhonu SE 4 se v dohledné době nedočkáme

Apple údajně rozeslal pokyny svým dodavatelům, na základě kterých v podstatě říká, že se výroba další generace iPhonu SE buď odloží, nebo zcela zruší. S tím se pravděpodobně odkládá i nový procesor, který měl debutovat právě v levnější variantě iPhonu SE 4. generace a následně se měl dostat do základních iPhonů 16.

iPhone SE3 3 5726x3214x

iPhone SE 3; zdroj: Dotekománie

To, proč se Apple rozhodl k tomuto kroku, nelze jednoznačně určit, ale pravděpodobně na to budou mít vliv aktuální světová ekonomická situace a také slabší poptávka po telefonech ze středního segmentu. I přes to, že iPhony SE a Mini Apple prozatím ukládá k ledu, nebudeme letos ochuzeni o nové produkty.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim