reklama

Nové hodinky Pebble Frost jsou nápadná kopie Apple Watch

Nové hodinky Pebble Frost jsou nápadná kopie Apple Watch
2022-12-10T11:30:38+02:00
• 10. 12. 2022

Zdroj: PebbleCart

Populární firma Pebble se pokouší o další úspěch na poli nositelných zařízení, kam vypouští nové hodinky s názvem Frost. Výrobce v minulosti své oddlužení vyřešil odkupem americkým Fitbitem, takže v současnosti příliš nemají na čem moc stavět. Možná i proto aktuální přírůstek po stránce designu silně připomíná konkurenční Apple Watch.

Víc než zajímavé

Hodinky potěší velkým 1,87palcovým IPS LCD displejem s 2D zakřivením nebo minimálními rámečky kolem něj. Konstrukce získala certifikaci odolnosti IP67 a například vyniká i otočnou korunkou. Pásky jsou vyměnitelné, přičemž dokonce mají velmi podobný systém uchycení. O vnitřní sestavě sice toho moc neprozradily, ale hodně se toho děje v softwarové části, kde vývojáři připravili vlastní rozhraní.

Frost 4 1909x1144x Frost 3 1912x964x

Zdroj: PebbleCart

Uživatele čeká možnost měření tepové frekvence, okysličení krve, počítání kroků a sledování spánkové aktivity. Po spárování přes Bluetooth lze vyřizovat telefonní hovory díky přítomnému reproduktoru s mikrofonem či přijímat různé notifikace. Samozřejmostí je kalendář, kalkulačka, ovládání hudebního přehrávače a spouště fotoaparátu. Doprovodná aplikace obsahuje přes 100 různých ciferníků.

Prodej byl prozatímně spuštěn jen v Indii za lákavou cenu v přepočtu 533 Kč, přestože doporučenou cenu uvádí 1 403 Kč. Na výběr dávají ze tří druhů barev strojku a čtyř druhů barev řemínku, který je vyroben ze silikonu.

Frost 2 1914x765x Frost 1 1920x1200x

Zdroj: PebbleCart

Zdroje: pebblecart.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat