reklama

WhatsApp spouští komunity a zavádí další novinky

WhatsApp spouští komunity a zavádí další novinky
2022-11-03T18:00:07+01:00
• 3. 11. 2022

Zdroj: Dotekománie

Komunikační platformy dnes již nejsou jen o psaní mezi dvěma osobami nebo skupinou lidí. Platformy se snaží nabídnout dodatečné funkce a snaží se myslet i na bezpečnost. V poslední době se do obliby dostala funkce komunit, která právě přichází i do služby WhatsApp.

WhatsApp Komunity

Společnost Meta o novince mluví jako o možnosti propojování skupin, která nabídne standardní funkce, ale hlavně vyzdvihuje samotné šifrování komunikace mezi uživateli. Aby toho nebylo málo, v samotných chatech jde nově pořádat videohovor s 32 uživateli. Navíc skupiny mohou nově obsahovat až 1024 členů.

„Dnes spouštíme Komunity. Díky nim budou whatsappové skupiny lepší, protože umožní vytvářet podskupiny, více vláken, informační kanály a další funkce. Zavádíme také ankety a videohovory až pro 32 osob. Vše je zabezpečeno koncovým šifrováním, takže vaše zprávy zůstanou soukromé.“, uvedl Mark Zuckerberg

WhatsApp Communities Use Cases English 1 1920x1080x

Zdroj: Meta

I u komunit budou bezpečnostní prvky, které budou dostupné pro správce i administrátory. Novinky se objeví v následujících týdnech. Dochází k postupnému spouštění napříč všemi uživateli.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim