reklama

TCL si neuhlídalo mobilní novinku 40 R

TCL si neuhlídalo mobilní novinku 40 R
2022-10-08T15:00:30+02:00
• 8. 10. 2022

Zdroj: TCL

Levného 5G zástupce by zanedlouho měla přinést společnost TCL, která si před širokou veřejností nedokázala uhlídat model s označením 40 R. Venku jsou jak první fotografie zařízení, tak i převážná většina hlavních specifikací. Ke všemu chce čínský výrobce také nastavit přívětivou prodejní cenu, což se zajisté podepíše nejen u celkového výkonu.

Dobré vykročení

Telefon v čele údajně nabídne 6,6palcový panel s HD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Výřez typu „Waterdrop“ obsadí obyčejná 8megapixelová kamerka. Uvnitř konstrukce o tloušťce 8,99 mm se ukáže čipová sada Dimensity 700 od MediaTeku, k němuž napojí 4GB operační paměť RAM nebo dvě možnosti interního úložiště (64/128 GB). V obou případech platí podpora paměťových microSD karet.

TCL 40 R 2 600x763x TCL 40 R 1 600x791x

Zdroj: Gizmochina

Vzadu nelze přehlédnout tři objektivy fotoaparátu (50 + 2 + 2 MPx) a speciální povrchovou úpravu. Ta má mimochodem zajistit bezpečnější uchopení. Nesmíme vynechat ani boční snímač otisků prstů, 5 000mAh článek baterie či předinstalovaný operační systém Android 12.

Ještě nekompletní seznam uzavírá vstup pro USB-C kabel, funkce Bluetooth 5.1 a minimálně dvě barevné verze (černá, fialová). Závěrem lze dodat, že čínský výrobce může vše upřesnit už v dalších týdnech.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat