reklama

Realme Buds Wireless 2S oficiálně, lákají na specifikace a cenu

Realme Buds Wireless 2S oficiálně, lákají na specifikace a cenu
2022-07-28T12:00:12+01:00
• 28. 7. 2022

Realme Buds Wireless 2S; Zdroj: Realme

V květnu minulého roku Realme představilo sluchátka Buds Wireless 2, která se svým zpracováním hodí více pro sportovce, kteří si nechtějí hlídat, jestli jim nevypadne jedno sluchátko například při běhu. S mírným zpožděním jsme se dočkali nové verze, která nese označení Realme Buds Wireless 2S. Došlo na několik vylepšení, i v případě délky používání na jedno nabití.

Realme Buds Wireless 2S

Po designové stránce nedošlo na nějaké výrazné změny, ostatně tomu odpovídá už samotný název. Co se ale změnilo k lepšímu, je samotná délka používání na jedno nabití. Společnost uvádí, že nyní vydrží 24 hodin přehrávání hudby. Za 20 minut nabíjení jsou připraveny na dalších 7 hodin přehrávání a samotné doplnění energie je prostřednictvím USB C konektoru.

Konektivita byla také vylepšena. Původní model měl Bluetooth 5.0, ale zde je již verze 5.3. Sluchátka mají podporu pro AAC a DIRAC Real HD. Bohužel zde není aktivní potlačení hluku při přehrávání hudby, ale nabízí se jistá varianta při telefonování. Realme Buds Wireless 2S zvládají propojení se dvěma zařízeními a sluchátka mají magnetické uchycení. Jakmile je rozpojíte, tak se aktivují. Obsahují také herní režim s nižším zpožděním a nechybí certifikace IPX4.

realme Buds Wireless 2S features 958x833x

Realme Buds Wireless 2S; Zdroj: Realme

Realme Buds Wireless 2S mají nastavenou cenu v přepočtu přibližně na 500 Kč, což je velmi příjemná cena za takto vybavená sluchátka.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim