Realme Buds Wireless 2 nově s ANC a Sony LDAC

Realme Buds Wireless 2 nově s ANC a Sony LDAC
2021-05-23T09:30:46+02:00
• 23. 5. 2021

Zdroj: FoneArena

Společnost Realme představila nové produkty Watch 2 Pro, Buds Wireless 2, Buds Wireless 2 Neo a Pocket Bluetooth Speaker. Pojďme se podrobněji podívat na Realme Buds Wireless 2

Realme Buds Wireless 2

Realme Buds Wireless 2 sluchátka jsou nástupcem modelu Realme Buds Wireless. Nová generace přichází s podporou aktivního potlačení šumu, a má dokonce kodek Sony LDAC. Ten v praxi nabídne vysoce kvalitní bezdrátové přehrávání hudby a vysoce kvalitní poslech. Alespoň tak přidání funkce vidí společnost Realme. 

Realme Buds Wireless 2

Zdroj: FoneArena

Mezi klíčové parametry sluchátek patří nové Bluetooth 5.0, Magnetic Instant Connect a Google Fast Pair. Máme zde také vysoce výkonný čip, který nabídne rychlé a stabilní připojení mezi zařízeními a poskytne kvalitní aktivní potlačení šumu. Máme zde též algoritmus, jenž odstraní během telefonních hovorů velké množství okolního hluku. 

Najdeme zde ale i herní režim s velmi nízkou latencí 88 ms. Rozhodně stojí za zmínku přítomná voděodolnost IPX5, která zaručuje ochranu proti potu a vodním kapkám. Hmotnost sluchátek se zastavila na 29 gramech. Součástí balení jsou mimo jiné tři různé silikonové konce (S, M a L). Pomocí aplikace realme Link budete schopni sluchátka manuálně nastavit, čímž více přizpůsobíte zvuk. Vše pak doplňuje 135mAh baterie poskytující 22hodinové přehrávání bez ANC, 18 hodin pak s ANC, 11 hodin s LDAC, 10 hodin s ANC + LDAC při 50% hlasitosti. 

V prodeji budou následující varianty: Kandi Yellow a Kandi Grey. Cena byla stanovena na 48 dolarů, cca 1 031 Kč. V prodeji sluchátka budou od 6. června. 

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat