reklama

Nubia Z40S Pro se poodhaluje, nabídne slider

Nubia Z40S Pro se poodhaluje, nabídne slider
2022-07-17T16:27:47+02:00
• 17. 7. 2022

Zdroj: Nubia via GSMArena

V únoru tohoto roku byl představen model Nubia Z40 Pro, který se chlubil magnetickým nabíjením, ale ve skutečnosti se jedná o podobnou funkci jako u iPhonů. Základem je bezdrátové nabíjení doplněné o magnetické uchycení nabíječky. Celkově se jedná o top model s výbornými parametry. Výrobce ale chystá pokračování v podobě smartphonu Nubia Z40S Pro.

Nubia Z40S Pro

K dispozici máme marketingové obrázky, které například lákají na foťáky, které jsou ekvivalenty 125, 35 a 14 mm. Základem má být 64MPx snímač doplněný o optickou stabilizaci obrazu. Další poslouží pro focení vzdálených objektů, také s OIS. A poslední bude mít 50 MPx pro ulra širokoúhlé snímky a také makro focení. I ten by měl mít OIS.

gsmarena 001 3 1200x686x gsmarena 002 2 1200x686x gsmarena 003 1200x686x

Zdroj: Nubia via GSMArena

Nubia Z40S Pro má přijít s plochým displejem a s baterií o kapacitě 5000 mAh. Firma mobil ukázala také na obrázcích, kde jde vidět jiné rozložení foťáků na zadní straně. Zatím nevíme, jestli nabídne úplně všechny vymoženosti předchozího modelu, nebo jestli všechny specifikace budou na vyšší úrovni.

Nubia ale prozradila, že mobil bude mít speciální přepínač v podobě slideru, posuvného tlačítka. To má být určeno pro přepínání fotografických režimů. Bylo by dobré, kdyby jeho funkcionalita byla uživatelsky měnitelná, ale zatím nemáme jakékoliv náznaky, že by to firma dovolila. Rozhodně by to byla dobrá funkce, když z trhu odchází tato funkce. Nubia Z40S Pro by se měla světu představit v následujícím týdnu.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat