reklama

SAZKAmobil nově nabízí eSIM

SAZKAmobil nově nabízí eSIM
2022-06-02T19:30:02+02:00
• 2. 6. 2022

Zdroj: T-Mobile

1

Možná ani nevíte, ale původní velikost SIM karty se rovnala platební kartě. Již dlouhou dobu ale nic takového není k dispozici. Za posledních několik let jsme se dočkali zmenšování na miniSIM, mikroSIM a až na nanoSIM. Zde to ale nekončí. Mobilní operátoři již nabízí i eSIM, tedy elektronickou SIM kartu, pro kterou je potřeba mít vybavený smartphone speciálním čipem. Ale nemusí se jednat jen o mobil.

Například O2 konečně uvedlo program eSIM pro chytré hodinky, byť zatím je k dispozici jen pro jeden model, ale brzy se dočkáme rozšíření. Dnes zde ale máme jinou novinku, která se týká virtuálního operátora.

SAZKAmobil a eSIM

Virtuální operátoři nejsou nějak moc progresivní, co se týče technologií, jelikož jsou odkázání na to, co jim více méně dovolí běžný operátor, u kterého používají mobilní síť. Naštěstí se to netýká eSIM, jak dokazuje SAZKAmobil. Tento virtuál jako jeden z prvních ve své kategorii nabízí svým zákazníkům eSIM.

SAZKAmobil je další operátor, který nabízí svým zákazníkům eSIM. Zákazníci si mohou pořídit virtuální SIM jednoduše v e-shopu nebo internetové Samoobsluze a začít využívat našich služeb okamžitě,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu a dodává: „Navíc do konce července si zákazníci mohou koupit novou eSIM nebo i klasickou SIM se slevou 50 %.“

Je zde ale podmínka, že musíte mít mobilní telefon vybavený čipem pro eSIM. Virtuál uvádí, že největší výhodou není ekologičtější technologie, ale také možnost mít rovnou několik profilů v mobilním telefonu, kde stačí přepínat.

Možná se konečně dočkáme iSIM, firmy se pochlubily prototypem

Jak uvádí SAZKAmobil, je zde navíc speciální akce, v rámci které lze získat i eSIM za poloviční cenu, tedy 75 Kč, přičemž je k dispozici kredit ve výši 150 Kč. Akce samotná platí jen do konce července.

eSIM SAZKAmobil 1920x1080x

Zdroj: SAZKAmobil

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vis Maior

2. 6. 2022, 21:32

Vlastní SIM se až tolik nezmenšila , hlavně ten plast kolem, v kterém je

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat