reklama

Hlubší integrace Youtube Music v Androidu 12

Hlubší integrace Youtube Music v Androidu 12
2022-06-23T08:00:55+02:00
• 23. 6. 2022

Zdroj: Youtube

1

Android 12 přišel před rokem a obsahoval mnoho novinek, ale ne všechny se musí ihned objevit mezi uživateli, jelikož záleží, jestli je vývojáři využijí, či nikoliv. Jedna z takových funkcí se týkala samotného doporučení hudby v rychlém nastavení, tedy v rolovací liště (nastavení nad notifikacemi). Jak se ukazuje, Youtube Music dostává takovou podporu.

Doporučená hudba

Pokud používáte Youtube Music, asi sem tam dostanete doporučení přímo do notifikací. Ukazuje se, že nyní zavádí novinku využívající možnosti Androidu 12. Na starších verzích systému se nic takového neobjeví, jelikož to není součástí systému. Místo toho, aby doporučená hudba byla v notifikacích, tak se přesune o něco výše. Své místo má hned v panelu rychlého nastavení.

Jde o zvláštní rozhodnutí, ale možná i pochopitelné, jelikož v této oblasti se normálně zobrazuje mini přehrávač nejen pro Youtube Music. Při plném rozbalení lišty se samotný widget zvětší a přesune se do nižší pozice. To se ale také ovlivní pozici tlačítek pro úpravu, nastavení a vypnutí.

YouTube Music recommendations 1 1440x3120x YouTube Music recommendations 2 1440x3120x YouTube Music recommendations 3 1440x3120x YouTube Music recommendations 4 1440x3120x

Zdroj: 9to5google (se souhlasem)

Zatím Youtube Music dostává toto rozšíření pozvolna, ale pokud se vám vůbec nelíbí, jde to vypnout. Bohužel si nemůžete vybrat aplikaci, která zde bude mít doporučení, a která nikoliv. Musíte jít do nastavení, do zvuků a zde najít položku Média. Zde stačí zrušit Zobrazovat doporučení médií.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Magdaléna Horová

23. 6. 2022, 12:12

Kdyby radši umožnili YT, fb a podobné aplikace úplně odinstalovat!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat