reklama

Messenger se zřejmě vrátí do aplikace Facebook

Messenger se zřejmě vrátí do aplikace Facebook
2022-06-23T09:45:14+01:00
• 23. 6. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Před osmi lety jsme se dočkali rozhodnutí společnosti Facebook (dnes Meta), že jediná aplikace se rozdělí na dvě. Od té doby zde máme dedikovanou aplikaci Facebook jako sociální síť a Messenger pro samotnou komunikaci. Jak jste si možná v poslední době mohli všimnout, tak dochází například k integraci Reels z Instagramu do Facebooku, ale asi bude následovat návrat Messengeru.

Messenger a Facebook znovu spolu?

Zatím se nejedná o oficiální informace, co se týče spojení svou aplikací. Webu The Verge se podařilo získat interní dokument společnosti Meta, v kterém se vyjadřuje Tom Alison, výkonný ředitel pro Facebook. V jedné pasáži se konkrétně vyjadřuje k budoucnosti sociální sítě a komunikační platformy, respektive k samotným aplikacím.

Dle jeho slov momentálně začíná spolupráce mezi týmy, přičemž výsledkem bude částečné spojení Messengeru a Facebooku. Dle vyjádření si nemyslíme, že by došlo ke zrušení aplikace Messenger. Spíše bude částečně dostupná v aplikaci Facebook. Odhadujeme, že zde bude jen základní rozhraní, v kterém byste se měli dozvědět, kdo vám píše, případně mít možnost někomu napsat.

FB messenger 1 711x434x

Zdroj: Facebook

Zatím nevíme, co všechno bude dostupné a jak daleko vývojové týmy zajdou. Na to si budeme muset počkat, ale zatím nevíme, kdy a jestli uvidíme nějaké výsledky tohoto vývoje. Je docela možné, že dojde ke zrušení, případně bude tato novinka dostupná až za delší dobu. Ostatně se stále pracuje na propojení Messengeru, WhatsApp a Instagramu, a nevypadá to, že bychom se nějak brzy mohli dočkat unifikovaného systému komunikace mezi platformami.

Zdroje: phandroid.com, theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat