reklama

Bang & Olufsen sluchátka v nové edici Nordic ICE jsou limitovaná a mnohem levnější komerční článek

Bang & Olufsen sluchátka v nové edici Nordic ICE jsou limitovaná a mnohem levnější [komerční článek]
2022-05-06T15:01:00+01:00
• 6. 5. 2022

Proslulá dánská značka Bang & Olufsen uvádí na český trh trojici produktů ve speciální barvě Nordic ICE. Avšak limitovaná edice není jedinečná jen svým novým odstínem, ale také speciální cenou, která je v porovnání s ostatními barvami výrazně nižší. V nové kolekci je možné pořídit hned tři produkty a nižší ceny platí pouze v květnu.

Bang & Olufsen sluchátka Nordic ICE

Nejlevnějším produktem v nové kolekci Nordic ICE je kvalitní, lehký a voděodolný reproduktor BeoSound A1s výdrží baterie až 18 hodin. Novou barvu dostala i poměrně nedávno představená BeoPlay EQ, tedy malá, lehká a vyladěná sluchátka s funkcí ANC, rychlého nabíjení a výdrží baterie až 20 hodin. A do třetice nechybí ani špičková náhlavní sluchátka BeoPlay H95 vyrobená z prvotřídních materiálů s funkcí ANC, která vznikla speciálně k 95. výročí a představují to nejlepší v portfoliu značky.

Ban Olufsen BeoPlay EQ 1500x1000x

Sluchátka a reproduktory Bang & Olufsen v limitované edice Nordic ICE jsou levnější až o 5 500 Kč. Nižší ceny ale platí pouze do 31. května. Ceny všechny tří produktů v nové kolekci najdete přehledně vypsané níže:

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim